یادداشت
یادداشت

ارغوان

این چه رازی ست که هر بار بهار با عزای *دل ما می آید!؟*
1400/01/26

مهدی طارمی؛ کاکا دریا موجه!

فارغ از هر نتیجه‌ای که در دیدار برگشت رخ بدهد کاری که طارمی کرد از این منظر ارزشمند بود که مدت‌هاست یک شادی همگانی نداشتیم. چیزی که نیمی از آن رنج باقی هموطنان نباشد. تا باد چنین بادا.
1399/12/01

پلیس در برخورد با متهم مکلف به رعایت قانون است

رسول سعادت نیا- وکیل دادگستری در یادداشتی درباره انتشار فیلم سخنان یکی از امرای ناجا درخصوص دستگیری یک متهم که در فضای مجازی بازخورد زیادی هم داشت، این چنین نوشت«ا توجه به  مقررات  برخورد با متهم نه تنها کتک زدن متهم مجاز نیست بلکه هرگونه ر
1399/10/16

اسطوره هاي گمنام

گاهی نیاز است حقوق را نه با ماده و تبصره یاد نمود که حقوق را در رد پای گمنامانی باید جست وجودشان سرتاپای راستی بود و درستی، گمنامانی از جنس چشمه های زلال هستی . رسول سعادت نیا این بار با یاداشتی تحت عنوان « اسطوره های گمنام» به دردهای جام
1399/09/25

مرغ 34 هزار تومانی سیمرغ است

الان بخشی از خانواده‌های ایرانی، لبنیات را از سبد خریدهای خود حذف کرده‌اند. لبنیاتی که هر روز مردم یک قیمت بر روی آن می‌بییند. اغراق نیست که بگوییم در ایران، لبنیات طلای سفید است.
1399/09/04

از منتشر کننده فیلم بندرعباس، تقدیر کنید

همه ما چه مخاطب و چه مسوول مدیون فرد یا افرادی هستیم که از این حادثه، فیلم برداری و آن را در شبکه های اجتماعی منتشر و دست به دست کردند تا به رسانه ها و مسوولان رسید.
1399/09/02

"آستان جانان" رفت

دلنوشته مجید خورشیدی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر به یاد خسرو آواز ایران استاد شجریان
1399/07/18

واردات «انحصاری» و حکایت لِنج‌داران بوشهری

نمونه بارز آن لنج‌داران بوشهری‌اند که حقوق گمرکی کالاهای وارداتی را تا ریال آخر می‌دهند، ولی اگر کالا را بار کردند که مثلاً از «دلوار» بفرستد به «برازجان»، (آن هم داخل استان)، توقیف می‌شود؛ زیرا قاچاق است!
1399/07/12
ارشیو

اخبــار استـان

عناوین بیشتر

اخبـار ایران و جهان

عناوین بیشتر