یادداشت
یادداشت

پلیس در برخورد با متهم مکلف به رعایت قانون است

رسول سعادت نیا- وکیل دادگستری در یادداشتی درباره انتشار فیلم سخنان یکی از امرای ناجا درخصوص دستگیری یک متهم که در فضای مجازی بازخورد زیادی هم داشت، این چنین نوشت«ا توجه به  مقررات  برخورد با متهم نه تنها کتک زدن متهم مجاز نیست بلکه هرگونه ر
1399/10/16

اسطوره هاي گمنام

گاهی نیاز است حقوق را نه با ماده و تبصره یاد نمود که حقوق را در رد پای گمنامانی باید جست وجودشان سرتاپای راستی بود و درستی، گمنامانی از جنس چشمه های زلال هستی . رسول سعادت نیا این بار با یاداشتی تحت عنوان « اسطوره های گمنام» به دردهای جام
1399/09/25

مرغ 34 هزار تومانی سیمرغ است

الان بخشی از خانواده‌های ایرانی، لبنیات را از سبد خریدهای خود حذف کرده‌اند. لبنیاتی که هر روز مردم یک قیمت بر روی آن می‌بییند. اغراق نیست که بگوییم در ایران، لبنیات طلای سفید است.
1399/09/04

از منتشر کننده فیلم بندرعباس، تقدیر کنید

همه ما چه مخاطب و چه مسوول مدیون فرد یا افرادی هستیم که از این حادثه، فیلم برداری و آن را در شبکه های اجتماعی منتشر و دست به دست کردند تا به رسانه ها و مسوولان رسید.
1399/09/02

"آستان جانان" رفت

دلنوشته مجید خورشیدی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر به یاد خسرو آواز ایران استاد شجریان
1399/07/18

واردات «انحصاری» و حکایت لِنج‌داران بوشهری

نمونه بارز آن لنج‌داران بوشهری‌اند که حقوق گمرکی کالاهای وارداتی را تا ریال آخر می‌دهند، ولی اگر کالا را بار کردند که مثلاً از «دلوار» بفرستد به «برازجان»، (آن هم داخل استان)، توقیف می‌شود؛ زیرا قاچاق است!
1399/07/12

لعنت به جنگ؛ وقتی فرمانده ندارم

جنگی که فرمانده ندارد نعمت نیست ؛ جنگی که فرمانده ندارد سربازانش روحیه مبارزه ندارند وآن را لعنت می کنند.جامعه می گوید لعنت به جنگ؛ وقتی فرمانده نداریم.
1399/07/12

تضعیف نهاد وکالت با مسیرانقلاب همسو نیست..!

رسول سعادت نیا وکیل دادگستری در یاداشتی تحت عنوان « تضعیف نهاد وکالت با مسیرانقلاب همسو نیست..!» نوشت به عنوان عضو كوچكي از جامعه ي ايثارگري كه هم روزهاي سخت جنگ را تجربه كرده و هم داغدار پدر در سرزمين لاله گون دشت عباسم و اينك نيز در كسوت
1399/07/09

عذرخواهی شریعتمداری، فراستی و کیم جون اون! دیگر منتظر پرواز شتریم

عذرخواهی کردن کار خوبی و سختی است و باید از این افراد به خاطر اینکه حاضر شدند دست به روی سینه بگذارند و عذرخواهی کنند، تقدیر کنیم به ویژه از فراستی که با قبول اشتباه خود گفت:« میدانِ شعر کلاسیک ایران، میدان منِ فراستی نیست».
1399/07/08
ارشیو

اخبــار استـان

عناوین بیشتر

اخبـار ایران و جهان

عناوین بیشتر