موافقت با آزادی و مرخصی ۱۲۰ نفر از زندانیان استان بوشهر

برای نمایش عکس تیتر اینجا را کلیک کنید

پیغام: رئیس کل دادگستری استان بوشهر از آزادی و اعزام به مرخصی ۱۲۰ نفر از مددجویان زندان‌های استان بوشهر خبر داد.

به گزارش «پیغام»؛ مهدی مهرانگیز در دیدار چهره به چهره مددجویان زندان مرکزی بوشهر با تبریک هفته دفاع مقدس بر رسیدگی مستمر به مطالبات زندانیان تأکید کرد و اظهار داشت: قضات، دادستان و محاکم قضائی به‌صورت مستمر از زندان‌ها بازدید و مشکلات مددجویان مورد بررسی قرار دهند.

وی کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها و مجازات‌های جایگزین حبس را مورد تأکید قرار داد و تصریح کرد: کاهش اطاله دادرسی برای تسریع در رسیدگی به پرونده‌های قضائی در اولویت قرار دارد.

رئیس کل دادگستری استان بوشهر با اشاره به رسیدگی به درخواست‌های ۱۰۰ مددجو در زندان مرکزی بوشهر از موافقت با آزادی و اعزام به مرخصی ۱۲۰ نفر از مددجویان زندان‌های استان بوشهر خبر داد.

مهرانگیز با قدردانی از مدیرکل زندان‌های استان بوشهر در اجرا برنامه‌های فرهنگی و حمایتی افزود: در زندان‌های استان برنامه‌های خوب اصلاحی و تربیتی و حمایت از خانواده‌های زندانیان به نحو مطلوب اجرا شده که از خدمات مدیر کل زندان‌های استان و کارکنان این مجموعه قدردانی می‌شود.

وی توانمندسازی زندانیان و پیشگیری از تکرار جرم را از اولویت‌های دستگاه قضائی استان دانست و بیان کرد: قضات و مسئولان قضائی در دیدار با مددجویان درخواست‌های آنان را مورد بررسی قرار دادند و دستورات مقتضی را صادر کردند.