هشدار رئیسی به بن‌سلمان به خاطر عکس غوغابرانگیز بود؟ +عکس

برای نمایش عکس تیتر اینجا را کلیک کنید

اعتمادآنلاین برهمین اساس احتمال داده است که سخنان رئیسی هشداری به بن سلمان بعد از ملاقات های صورت گرفته بین مقامات سعودی و اسرائیلی بوده است.

پیغام: کوچکترین دوربین عکاسی دنیا که توانسته رکورد گینس را به نام خود ثبت کند، به تولید انبوه رسیده و در دسترس علاقه‌مندان است.

به گزارش «پیغام» اعتماد آنلاین نوشت: ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری در مراسم رژه نیرو‌های مسلح گفته بود؛ «اگر افرادی یا حکومت‌هایی تصور می‌کنند عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی می‌تواند مسائل را عادی کند اینطور نخواهد بود. این خنجری بر پشت ملت فلسطین است و ملت فلسطین و سازمان‌های مقاومت در فلسطین آن را نخواهند بخشید.»

 اعتمادآنلاین با انتشار تصویری از این سخنان رئیسی رمزگشایی کرده و نوشته است: تصاویر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی از دیدار ترکی فیصل، رئیس سابق دستگاه اطلاعاتی عربستان و تصیپی لیونی، وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی در نیویورک حکایت دارد.

شبکه المیادین نیز به نقل از رسانه‌های صهیونیستی از دیدار مقامات عربستانی و اسرائیلی در روز‌های گذشته در نیویورک با هدف پیشبرد روند عادی‌سازی روابط مین طرفین خبر داد.

 اعتمادآنلاین برهمین اساس احتمال داده است که سخنان رئیسی هشداری به حاکمان عربستان بعد از ملاقات های صورت گرفته بین مقامات سعودی و اسرائیلی بوده است.