کد خبر : 100602       تاریخ : 1397/03/19 10:08:49
اين ستاره نیم‌ فصل در

اين ستاره نیم‌ فصل در "پرسپولیس"

باشگاه پرسپولیس در حال مذاکره با دو بازیکن جدید است و در حالی که عقد قرارداد داخلی با سروش رفیعی را تکذیب می‌کند منکر مذاکره با وی نمی‌شود.

به گزارش «پیغام» نود نوشت: سروش رفیعی هافبک فصل گذشته تیم الخور با رفتن محسن مسلمان به ذوب‌آهن با اصرار باشگاه سپاهان برای پیوستن به این تیم و پیشنهاد مالی جدید آنها برای عقد قرارداد مواجه شده است.

از سوی دیگر باشگاه پرسپولیس به دنبال آن است تا رفیعی در توافق ۶ ماهه با تیمی دیگر از نیم فصل دوم در پرسپولیس حضور پیدا کند.

در این شرایط گفته می‌شود نساجی هم مذاکراتی با رفیعی داشته و این بازیکن اعلام کرده شش ماهه قرارداد می‌بندد و می خواهد نیم فصل دوم در پرسپولیس بازی کند.

تراکتورسازی هم که به مسلمان و رفیعی پیشنهاد داده بود خواهان جذب دوباره رفیعی است که سابقه بازی در این تیم تبریزی را هم دارد.

در این باره یک مقام آگاه در باشگاه پرسپولیس درباره عقد قرارداد داخلی با سروش رفیعی گفت: قرارداد داخلی؟ فقط می‌توانم بگویم که چنین اتفاقی رخ نداده و اجازه دهید توضیح بیشتری ندهم.

وی درباره اینکه رفیعی قرار است با قرارداد شش ماهه با نساجی از نیم فصل دوم در پرسپولیس بازی کند گفت: بنده اطلاعی ندارم که چه تیم‌هایی به آقای رفیعی پیشنهاد داده‌اند یا نداده‌اند و نمی‌دانم اصولا رفیعی مذاکره یا پیشنهادی از نساجی داشته یا خیر.

وی در انتها گفت: مذاکرات آقای گرشاسبی و باشگاه با برخی گزینه‌ها در حال انجام است ولی تا به سرانجام رسیدن آن خبری اعلام نمی‌شود و بنا هم بر این است تلاش شود نام گزینه‌ها تا توافق نهایی به بیرون درز پیدا نکند. حتی درباره تمدید قراردادها هم تا توافق نهایی چیزی اعلام نخواهد شد اما قطعا باشگاه مسائل نقل و انتقالات و ابهامات این روزهای هواداران را به وقتش شفاف سازی خواهد کرد تا هواداران عزیز بدانند چه اتفاقاتی رخ داده و حقایق چه بوده است.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=100602

نظـــرات شمـــا