کد خبر : 100660       تاریخ : 1397/03/23 12:29:32
محکومیت ۱۵۷میلیاردریالی قاچاقچیان خودروهای خارجی در بوشهر
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر:

محکومیت ۱۵۷میلیاردریالی قاچاقچیان خودروهای خارجی در بوشهر

پیغام: مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر گفت: قاچاقچیان در بنادر بوشهر و دیر که قصد وارد کردن ۷۵ دستگاه خودرو خارجی قاچاق داشتند به ۱۵۷ میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شدند.

به گزارش «پیغام»؛ زهرا افضلی‌نیا با تاکید بر مبارزه با قاچاق اظهار داشت: پرونده‌های قاچاق در تعزیرات حکومتی با اولویت رسیدگی و با متخلفان اقتصادی بدون اغماض برخورد می‌شود.

افضلی‌نیا با اشاره محکومیت قاچاقچیان در عرصه واردات خودرو خارجی گفت: 70 دستگاه خودروی  خارجی قاچاق امسال در بندر دیر کشف و پرونده این قاچاقچیان در شعبه چهارم بدوی تعزیرات حکومتی بوشهر  بررسی شد.

وی از محکومیت 113 میلیارد ریالی متهمان قاچاق خودروهای یاد شده خبر داد و بیان کرد: قاچاقچیان 70 دستگاه خودرو توسان به 113 میلیارد ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم شدند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر با اشاره به کشف 5 دستگاه خودرو لوکس خارجی قاچاق در بندر بوشهر تصریح کرد: 4 دستگاه مرسدس‌بنز و یک دستگاه تویوتا کمری قاچاق در بوشهر کشف شد که با تشکیل پرونده و بررسی آن، ضمن ضبط این خودروها قاچاقچیان به 44 میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شدند.

افضلی‌نیا بیان کرد: در مجموع امسال قاچاقچیان 75 دستگاه خودرو خارجی در بوشهر به 157 میلیارد ریال جزای نقدی محکوم و خودروهای قاچاق ضبط شد.

به نوشته تسنیم؛وی با بیان اینکه  امسال 394 پرونده قاچاق در تعزیرات حکومتی استان بوشهر تشکیل شده است خاطر نشان کرد: از این تعداد پرونده 368 فقره آن با محکومیت 284 میلیارد ریالی مختومه شده است که 95 درصد پرونده‌‌ها شامل می‌شود.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=100660

نظـــرات شمـــا