کد خبر : 100717       تاریخ : 1397/03/27 11:55:12
تماشای فوتبال ساحلی برای بانوان بوشهری مجاز شد

تماشای فوتبال ساحلی برای بانوان بوشهری مجاز شد

پیغام: مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: با رایزنی های صورت گرفته مشکل ممنوعیت حضور بانوان بوشهری برای تماشای مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی برطرف شد.

به گزارش «پیغام»؛ احمد بهروزیان فر روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بانوان بوشهری همواره در نهایت اخلاق و متانت با حضور روی سکوهای زمین های فوتبال ساحلی از نمایندگان این استان در مسابقات لیگ برتر حمایت می کردند که پس از ممنوعیت کوتاه مدتی که در این زمینه ایجاد شد، پیگیری های لازم برای لغو این ممنوعیت صورت گرفت.
وی بیان کرد: این پیگیری ها نتیجه داد و از بازی شب گذشته تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی برابر شهریار ساری انوان بوشهری دوباره با حضور روی سکوی های زمین فوتبال ساحلی در نهایت شایستگی و بدون کوچکترین مورد خاصی به حمایت از نماینده این استان پرداختند.
بهروزیان فر ادامه داد: هواداران از سرمایه های ارزشمند مسابقات فوتبال محسوب می شوند و در این بین حضور آنها بصورت خانوادگی می توانند در حمایت تاثیرگذار از نمایندگان استان و بویژه تیم لیگ برتری فوتیال ساحلی پارس جنوبی نقش شایانی ایفا کند.
بهروزیان فر ادامه داد: در این ارتباط از تمامی دستگاه های ذیربط و بویژه مجموعه نیروی انتظامی به عنوان تامین کننده نظم و امنیت در استادیوم تقدیر و تشکر می کنیم.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=100717

نظـــرات شمـــا