کد خبر : 101279       تاریخ : 1397/04/21 10:47:27
دانشگاه خلیج فارس و موسسه فناوری هند تفاهم نامه همکاری امضا کردند
رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر:

دانشگاه خلیج فارس و موسسه فناوری هند تفاهم نامه همکاری امضا کردند

پیغام: رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر گفت: این دانشگاه در راستای توسعه تبادلات دانشگاهی و فرهنگی درعرصه های آموزشی و پژوهشی با موسسه فناوری دهلی کشور هند تفاهم نامه همکاری امضا کرد.

به گزارش«پیغام» به نقل از ایرنا، عبدالمجید مصلح در جمع خبرنگاران افزود: این دو دانشگاه بر اساس این تفاهم نامه توافق کردند برای بین المللی سازی آموزش عالی در حوزه‌های مهندسی، علوم پایه و مدیریت با یکدیگر همکاری مستمر و تاثیرگذاری داشته باشند.
مصلح ادامه داد: تبادل دانشجو در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، اجرای طرح های پژوهشی مشترک (ملی و بین‌المللی) و برگزاری کنفرانس ها، کارگاه‌ها و نشست های تخصصی مشترک از جمله مفاد گنجانده شده در این تفاهم نامه همکاری است.
وی یادآور شد: تبادل اطلاعات در برنامه‌های آموزشی و پژوهشی، اجرای دوره‌های کوتاه مدت آموزشی و دعوت از اعضای هیات علمی برای شرکت در دوره‌ها، تبادل اعضای هیات علمی و دانشجو با هدف آموزشی پژوهشی برای مدت محدود از دیگر بندهای توافقنامه دانشگاه خلیج فارس با موسسه فناوری دهلی کشور هند است.
دانشگاه خلیج فارس با حدود هفت هزار دانشجو در 29 رشته کارشناسی، 48 رشته کارشناسی ارشد و 13 رشته دکترا، جهت گیری خود را در حوزه کار آفرینی قرار داده و این دانشگاه از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان پایلوت دانشگاه کار آفرین انتخاب شده است.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=101279

نظـــرات شمـــا