کد خبر : 101294       تاریخ : 1397/04/23 12:06:37
بنزین سوپر در استان بوشهر تامین شد

بنزین سوپر در استان بوشهر تامین شد

پیغام:مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه بوشهرگفت: با پیگیری های انجام شده مشکل تامین سهمیه بنزین سوپر در این استان برطرف و بزودی در اختیار جایگاه های عرضه سوخت قرار می گیرد.

به گزارش «پیغام»؛مسعود نیک تاج روز شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: در سه هفته اخیر استان بوشهر در تامین بنزین سوپر از مبدا تامین سوخت در بندرعباس با مشکل روبرو بود.
وی اظهار داشت: در حالی که میزان توزیع بنزین سوپر در کشور 3 تا 5 درصد بنزین معمولی است اما با توجه به وجود متقاضی در استان بوشهر میزان توزیع بنزین سوپر در این استان به 6 درصد و به 75 هزار لیتر نیز رسیده است.
نیک تاج یادآور شد: وظیفه شرکت پخش فرآورده های نفتی تامین سوخت مورد نیاز استان بوشهر است که در این زمینه تامین بنزین خودروها بدون وقفه انجام و در زمینه بنزین سوپر نیز در چارچوب سهمیه تخصیصی به استان توزیع می شود.
وی تاکید کرد: بنزین معمولی موجود درجایگاه های عرضه سوخت در سطح استاندارد ملی عرضه می شود.
نیک تاج بیان کرد: استان بوشهر روزانه یک میلیون و 650 تا یک میلیون و 700هزار لیتر بنزین و سه میلیون لیتر نفت گاز مصرف می کند و با توجه به زیرساخت های موجود در این استان امکان توزیع سه برابر این میزان سوخت نیز وجود دارد.
وی یادآور شد: این میزان سوخت از63 جایگاه عرضه بنزین و ۳۵ جایگاه سی ان جی در استان بوشهر توزیع می شود.
نیک تاج گفت: در زمان حاضر در استان بوشهر امکان توزیع روازنه معادل 800 هزار لیتر سی ان جی وجود دارد ولی تاکنون رقمی معادل 150 هزار لیتر مصرف می شود این درحالی است سی ان جی سوختی پاک و به طور کامل سازگار با محیط زیست است.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=101294

نظـــرات شمـــا