کد خبر : 101363       تاریخ : 1397/04/25 14:56
نهمین جشنواره شعر استانی دفاع مقدس برگزار شد

نهمین جشنواره شعر استانی دفاع مقدس برگزار شد

پیغام: مراسم اختتامیه نهمین جشنواره شعر استانی دفاع مقدس استان بوشهر برگزار شد.

به گزارش«پیغام» به نقل از مهر، مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر صبح دوشنبه در این مراسم اظهار داشت: انتقال فرهنگ دفاع مقدس از نسلی به نسل دیگر از اهمیت بالایی برخوردار است و باید این انتقال در قالب‌های مختلف انجام شود.

سردار غلامعلی کفاش با اشاره به نقش هنر در انتقال فرهنگ بیان کرد: هنرمندان در انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل جوان و نسل‌های آینده نقش بسیار مهمی دارند و در این زمینه اثرگذار هستند.

وی به تلاش‌های دشمنان برای هدف قرار دادن نسل جوان اشاره کرد و ادامه داد: با هدایت‌های رهبری و افزایش بصیرت و تقویت اتحاد مردم و مسئولان، توطئه‌های دشمنان در عرصه جنگ اقتصادی با اتحاد و انسجام شکست می‌خورد.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر خاطرنشان کرد: برای مقابله با ترفندهای دشمنان جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی امسال با شکوه خاصی در دهه مبارک فجر برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه موفقیت رزمندگان در جبهه‌های مختلف برگرفته از فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت رزمندگان ایران اسلامی است افزود: نباید اجازه دهیم که حماسه عظیم دفاع مقدس دستخوش فراموشی و تخریب شود.

کفاش در ادامه از برگزاری کنگره سرداران و دو هزار شهید استان بوشهر در سال آینده خبر داد و اضافه کرد: ایجاد موزه دفاع مقدس در استان بوشهر از دیگر برنامه‌های مهم در استان است.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=101363

نظـــرات شمـــا