کد خبر : 104120       تاریخ : 1397/07/17 13:36:15
امنیت بخش قابل توجهی از اقتدار یک نظام است
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر:

امنیت بخش قابل توجهی از اقتدار یک نظام است

پیغام:نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: میزان اقتدار امنیتی در هر جامعه نشان دهنده اقتدار نظام است چرا که در سایه امنیت اجتماعی است که توسعه در ابعاد مختلف به وجود می آید.

به گزارش«پیغام» به نقل از مهر، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح سه شنبه در دیدار با جمعی از فرماندهان دریابانی استان بوشهر اظهار داشت: میزان اقتدار امنیتی در هر جامعه نشان دهنده اقتدار نظام است چرا که در سایه امنیت اجتماعی است که توسعه در ابعاد مختلف به وجود می آید.

وی افزود: از ابتدای انقلاب تا کنون دشمنان و جهان استکبار جهت تخریب امنیت ایران اسلامی برنامه ها و طرح های بسیاری را تدوین و اجرا کرد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به همجواری استان با خلیج فارس و اهمیت پاسداری از مرکز های آبی، تصریح کرد: مرزهای دریایی یکی از پر اهمیت ترین مرز ها است که در صورت تخریب یک نظام را تخریب خواهد کرد.

امام جمعه بوشهر در ادامه گفت: باید سیستم امنیت مرز های دریایی نوین شود چرا که اکنون مرزبانی و دریابانی سنتی و مکانیکی آسیب زا خواهد بود.

در پایان این نشست تندیس شعار هفته نیروی انتظامی از طرف ولی الله رضایی نژاد فرماندهی دریابانی استان بوشهر به نماینده مقام معظم رهبری در استان اهدا شد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=104120

نظـــرات شمـــا