کد خبر : 104601       تاریخ : 1397/08/10 09:38
کشف۲۳۰ کیلوگرم مواد مخدر توسط دریابانی کنگان

کشف۲۳۰ کیلوگرم مواد مخدر توسط دریابانی کنگان

پیغام: فرمانده دریابانی بوشهر از متلاشی شدن باند سوداگران مرگ در کنکان خبرداد و گفت: در یک عملیات منسجم ۲۳۰ کیلوگرم مواد مخدر توسط دریابانی کنگان در ساحل این شهر کشف شد.

به گزارش «پیغام»؛سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد در گفت‌وگو با تسنیم؛ مبارزه شبانه‌روزی با قاچاق کالا و سوخت در آبهای خلیج فارس را از رسالت‌ها و ماموریت‌های دریابانی دانست و اظهار داشت: با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی  فضای استان بوشهر برای فعالیت قاچاقچیان ناامن شده است.

وی از رصد شبانه‌روزی تمام تحرکات سوداگران مرگ خبردادو گفت: تیم‌های دریابانی استان بوشهر تحرکات قاچاقچیان در دریا و خشکی را به صورت شبانه‌روزی مورد رصد قرار می‌دهند.

فرمانده دریابانی استان بوشهر از متلاشی شدن باند حرفه‌ای مواد مخدر در ساحل کنگان خبرداد و بیان کرد: با تلاش ماموران دریابانی کنگان، باند قاچاق مواد مخدر در ساحل کنگان متلاشی شد.

سردار رضایی‌نژاد با اشاره به کشف تریاک از قاچاقچیان در ساحل کنگان گفت: در عملیات یاد شده 230 کیلوگرم تریاک کشف و یک متهم دستگیر شد.

وی با اشاره به انهدام باندهای مواد مخدر در استان افزود:  ماموران دریابانی استان بوشهر در 7 ماه امسال با شناسایی باندهای تهیه و توزیع مواد مخدر آنها را متلاشی کرده‌اند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=104601

نظـــرات شمـــا