کد خبر : 104951       تاریخ : 1397/09/12 09:04:12
15 دی ماه؛ آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره مطبوعات استان
مدیر خانه مطبوعات استان بوشهر:

15 دی ماه؛ آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره مطبوعات استان

پیغام: مدیر خانه مطبوعات و رسانه های استان بوشهر از تمدید مهلت ارسال آثار به اولین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان بوشهر تا ۱۵ دی ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش«پیغام»؛ مازیار هوشمند در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه تا کنون بیش از ۱۰۰ اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است، افزود: با توجه به استقبال و تقاضای تعداد کثیری از همکاران و علاقمندان به شرکت در این جشنواره، و همچنین رقابت مؤثر و حضور هرچه بیشتر اصحاب رسانه استان در این رویداد بزرگ فرهنگی، با موافقت معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهات ارسال آثار تا ۱۵ دی ماه سال جاری تمدید شد. وی گفت: شرکت‌کنندگان تا ۱۵ دی ماه می‌توانند آثار خود را در سایت جشنواره به آدرس www.boushehr.pressfestival.ir بارگزاری کنند.

رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات و رسانه های استان بوشهر خاطرنشان کرد: جشنواره در سه بخش حرفه ای، موضوعی و ویژه برگزار می‌شود، که بخش حرفه ای جشنواره شامل سرمقاله، مقاله و یادداشت، مصاحبه، گزارش (خبری تحلیلی تحقیقی، خبر، تیتر، عکس (خبری – گزارش تصویری)، طنز و کاریکاتور، گرافیک، طراحی و صفحه آرایی است.

هوشمند با اشاره به  این که آثار بخش موضوعی در سه حوزه اقتصاد مقاومتی، محیط زیست و بحران آب و حقوق شهروندی بررسی و داوری خواهد شد، افزود: بخش ویژه این جشنواره با توجه به اهمیت منطقه عسلویه به موضوع «عسلویه، پایتخت انرژی ایران» اختصاص داده شده است.

مدیر خانه مطبوعات و رسانه های استان بوشهر با اشاره به برگزاری اختتامیه این جشنواره در دهه فجر انقلاب اسلامی، گفت: اختتامیه جشنواره مطبوعات استان با حضور مقامات فرهنگی کشور، مسئولین استانی، صاحبان رسانه، مدیران مسئول، خبرنگاران و سایر فعالین رسانه ای استان در روز ۱۷ بهمن ماه و هم زمان با جشن ۴۰ سالگی پیروزی انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.

هوشمند با اشاره به اینکه آثار ارسالی به جشنواره می بایست از اول مهرماه ۹۴ تا پایان شهریورماه ۹۷ در رسانه های دارای مجوز فعالیت از هیئت نظارت بر مطبوعات (نشریات مکتوب، خبرگزاری ها، پایگاه های خبری و رسانه های الکترونیک غیر برخط) که مبدأ فعالیت آنان در استان بوشهر می باشد، منتشر و چاپ شده باشد، افزود:  آثار چاپ شده در رسانه های لغو مجوز شده، فاقد مجوز و همچنین بولتن های داخلی ادارات، امکان شرکت در جشنواره را ندارند.

وی همچنین عنوان کرد: شرکت‌کنندگان می‌توانند علاوه بر شرکت در بخش حرفه ای جشنواره، حداکثر در دو بخش دیگر، و در هر رشته حداکثر با سه اثر در جشنواره شرکت کنند.

کد خبر 4474036


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=104951

نظـــرات شمـــا