کد خبر : 105001       تاریخ : 1397/09/13 11:03:11
تص.ویر/ دانیال ماهینی با لباس ملوان

تص.ویر/ دانیال ماهینی با لباس ملوان

دانیال ماهینی بازیکن بوشهری و سرباز ملوان انزلی که در این فصل برای گذراندن دوران سربازی راهی این تیم نظامی شده ،مقابل شاهین شهرداری تیم شهر خود از نیمه دوم به میدان رفت و بازی قابل قبولی در یک پست جدید یعنی وینگر راست ارائه کرد.

پیغام: دانیال ماهینی بازیکن بوشهری و سرباز ملوان انزلی که در این فصل برای گذراندن دوران سربازی راهی این تیم نظامی شده ،مقابل شاهین شهرداری تیم شهر خود از نیمه دوم به میدان رفت و بازی قابل قبولی در یک پست جدید یعنی وینگر راست ارائه کرد.

به گزارش«پیغام» به نقل از فوتبال بوشهر دانیال که مصدومیت را پشت سر گذاشته و کم کم به ترکیب اصلی بازگشته باید تیم قدیمی  و پرطرفدار شهر انزلی را که در انتهای جدول قرار دارد به اتفاق بازیکنان با تجربه ملوان در لیگ یک نگه دارند.ماهینی حدود یک سال دیگر از خدمتش مانده و شاید زودتر هم خدمت سربازی اش پایان یابد و لیگ برتری شدن شاهین شهرداری تیم شهر او باعث شود تا وی را در لیگ برتر با لباس تیم شهرش ببینیم که خیلی دور از ذهن نیست.

 

بازیکن ۲۵ ساله ملوان که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی بزرگسالان را در کارنامه دارد،با استقلال خوزستان قهرمان لیگ ایران شد و در لیگ قهرمانان آسیا نیز بازی کرد ، همه این تجربه ها را در سن پایین بدست آورد تا شاید با توجه به سهمیه لیگی یکی بودنش در سال آتی یکی از  شاه مهره های نقل و انتقالات لقب بگیرد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=105001

نظـــرات شمـــا