کد خبر : 105054       تاریخ : 1397/09/15 12:22:06
راه اندازی خانه‌های جوان در نقاط مختلف استان
معاون ورزش و جوانان بوشهر:

راه اندازی خانه‌های جوان در نقاط مختلف استان

پیغام: معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: خانه‌های جوان در نقاط مختلف استان بوشهر راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش«پیغام» به نقل از مهر، حسین دهجان صبح پنجشنبه در نشست هم اندیشی با جوانان شهرستان دیر با اشاره به اهمیت توسعه فعالیت خانه‌های جوان اظهار داشت: فعال‌ترین خانه جوان استان بوشهر در شهرستان دیر فعال است.

وی با بیان اینکه به زودی خانه جوان شهر آبدان از توابع شهرستان دیر راه اندازی خواهد شد، اظهار داشت: با توجه به مطالبات و احساس نیازی که به طراحی شیوه های نوین برای بیان مطالبات و دغدغه های جوانان وجود دارد خانه‌های جوان می‌تواند در این راستا نقش راهبردی ایفا کند.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر افزود: باید تلاش کنیم تا زمینه حضور و مشارکت جوانان در عرصه های مختلف اجتماعی، فرهنگی، ورزشی را فراهم کنیم.

وی بیان کرد: تجربه ثابت کرده نیروی جوان توانمند و نخبه، با نیروی مضاعف برای توسعه جامعه خود تلاش می‌کند و امید است که اعتماد به جوانان توانمند ومستعد به یک باور همگانی تبدیل و در جامعه نهادینه شود.

استفاده از ظرفیت سمن‌ها

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان دیر نیز در این نشست گفت: وظیفه اصلی همه دستگاه های دولتی خدمت رسانی صادقانه به مردم است و مردم انتظار دارند این خدمات با کیفیت و صادقانه ارائه شود.

مسعود تنگستانی با بیان اینکه سازمان های مردم نهاد می‌توانند بهترین مکمل و همراه برای رشد و توسعه باشند، اظهار داشت: وجود سازمان های مردم نهاد در هر جامعه ای ضروری به نظر می رسد که در این راستا موانع موجود بر سر راه آنان را باید رفع نمود و مردم را بیشتر با کارکردهای آنان آشنا کرد.

تنگستانی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۷ سمن در سطح شهرستان دیر در زمینه های مختلف فعال هستند گفت: سمن‌ها با تکیه بر توانمندی‌های مردمی بازوان قدرتمند دولت در اجرای طرح ها به شمار می روند که به صورت خودجوش و داوطلبانه بدون هیچ چشم‌داشتی به کمک آمده‌ اند.

در این مراسم عبدالخالق قاعدی به عنوان مشاور امور جوانان فرماندار شهرستان دیر منصوب و از خدمات چندین ساله محسن عمرانی تقدیر شد.چش


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=105054

نظـــرات شمـــا