کد خبر : 105061       تاریخ : 1397/09/15 13:02:15
همایش روز جهانی معلولان در بوشهر برگزار شد

همایش روز جهانی معلولان در بوشهر برگزار شد

پیغام: به مناسبت روز جهانی معلولین همایش پیاده روی و ویچلرانی معلولین از میدان شهید رئیسعلی دلواری تا بوستان مادر برگزار شد.

به گزارش«پیغام»به نقل از روابط عمومی هیئت ورزش های جانبازان و معلولین استان بوشهر، به مناسبت روز جهانی معلولین همایش پیاده روی ، ویچلرانی معلولین از میدان شهید رئیسعلی دلواری تا بوستان مادر با حضور معاون توسه و امور ورزش، اعضای شورای شهر بوشهر، معاون توانبخشی اداره کل بهزستی استان، آموزش و پرورش استثنایی و دیگر مسئولین شهرستان بوشهر برگزارشد.

در این همایش ابتدا همایش نرمش و ورزش صبگاهی برای معلولین به اجرا درآمد و در ادامه نیز ایستگاه های ورزشی شامل طناب کشی، پرتاب توپ مدیسنبال، فریزبی و مچ اندازی برای شرکت کنندگان برگزارشد.

عضو شورای اسلامی شهر بوشهر در این آیین از مناسب سازی فضای شهری برای جامعه معلولین شهر بوشهر خبر داد.

اکبر توسلی افزود: با توجه به اینکه فضای شهر بوشهر برای جامعه معلولین با محدویت روبروست است در جلسه هفته آینده شورای شهر بوشهر با حضور نمایندگان جامعه معلولین در این زمینه تصمیم مهمی انجام خواهدشد تا گره گشای معلولین باشد.

در پایان این همایش از سوی اداره کل بهزستی استان، سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری بوشهر از اعضای تیم ملی فوتبال هفت نفره حسین تیزبر و سید علی بکا مربی بوشهری تقدیر شد.

همچنین به نفرات برتر ایستگاه های ورزشی جوایزی از سوی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری بوشهر و هیئت ورزش های جانبازان و معلولین استان بوشهر اهدا شد.

کد خبر 4477683


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=105061

نظـــرات شمـــا