کد خبر : 105236       تاریخ : 1397/09/25 09:48:18
افتتاح ۴۰ پروژه بهداشتی در استان بوشهر
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:

افتتاح ۴۰ پروژه بهداشتی در استان بوشهر

پیغام: رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به اجرای ۴۰ طرح بزرگ بهداشتی در استان بوشهر گفت: تعدادی از پروژه‌ها تا هفته آینده و مابقی طرح‌ها در دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسند.

به گزارش «پیغام»؛سعید کشمیری در گفت‌وگو با مهر اظهار داشت: در راستای توسعه زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی استان بوشهر تلاش‌های بسیار خوبی صورت گرفته و طرح‌ها و پروژه‌های متعددی را در نقاط مختلف استان در دست اجرا داریم.

وی با اشاره به اینکه ۴۰ طرح نیمه تمام حوزه بهداشت را در دست اجرا داریم، خاطرنشان کرد: ۱۵ طرح تا هفته آینده افتتاح خواهد شد و مابقی پروژه‌های بهداشتی در دهه مبارک فجر به بهره‌برداری می‌رسند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از تکمیل اورژانس هسته‌ای در شهر بوشهر خبر داد و اضافه کرد: ادامه روند ساخت بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان، درمانگاه برازجان، درمانگاه خورموج و درمانگاه تخصصی بوشهر از دیگر پروژه‌های درمانی در دست اجرا است.

وی با اشاره به استفاده از کمک‌های خیرین در پروژه‌های بهداشتی و درمانی، ادامه داد: از جمله طرح‌هایی که با مشارکت خیرین در دست اجرا است می‌توان به مرکز درمان سرطان، مرکز بیماری‌های خاص و مرکز درمانی و تشخیصی تالاسمی و ام‌اس اشاره کرد.

کشمیری به روند تکمیل ال‌دی‌آر زایشگاه بیمارستان کنگان اشاره کرد و افزود: تکمیل چند طرح خیرساز دیگر مانند مرکز دیالیز و مرکز رادیولوژی و تشخیص دیلم نیز در دستور کار قرار دارد.

وی از تامین اعتبار پروژه‌های طرح‌های افتتاحی دهه فجر امسال خبر داد و بیان کرد: برای تکمیل طرح‌های بهداشتی و درمانی ذکر شده به ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=105236

نظـــرات شمـــا