کد خبر : 105604       تاریخ : 1397/10/16 08:17
شبانه ادبی فایز دشتی 45 ساله شد

شبانه ادبی فایز دشتی 45 ساله شد

پیغام: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی استان بوشهر گفت: محفل شبانه ادبی فایز دشتی 45 سال shfri فعالیت فرهنگی و ادبی دارد.

به گزارش«پیغام» به نقل از ایرنا، حمید زارعی شنبه شب در شبانه ادبی فایز دشتی که در فرهنگسرای شهر خورموج برگزار شد افزود: شبانه ادبی فایز دشتی که از سال 1352 توسط مرحوم استاد ایرج اسدی از شاعران برجسته شهر خورموج بنا نهاده شد تاکنون هیچ سمت و سوی سیاسی نداشته است.
وی اضافه کرد: این انجمن تاکنون دهها شاعر جوان و نوجوان به شهرستان دشتی و استان بوشهر معرفی کرده است و یکی از بهترین و موثرترین تشکل های مردمی ادبی و فرهنگی دشتی است که خدمات بزرگی به توسعه فرهنگ و ادب این شهرستان داشته است.
زارعی افزود: این شبانه که اکنون به یک آیین در خورموج تبدیل شده محفلی کامل فرهنگی است و مباحث مطرح شده فقط در حوزه ادبیات و تاریخ است.
در این محفل ابراهیم بهزادی، حیدر بحرینی، امرالله موسوی، غلامرضا عوض نژاد، هادی اخلاقی، غلامرضا زائری، محسن حاجی پور، علی نوربخش، مازیار اسدی، مطهره حاجی زاده، اعظم چمکوری و ثریا مردانلو به شعرخوانی و ارائه مطلب پرداختند و اجرای موسیقی توسط سید مهدی هاشمی، شکیبا و پرهام زارعی از دیگر برنامه های این محفل ادبی بود. 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=105604

نظـــرات شمـــا