کد خبر : 105630       تاریخ : 1397/10/16 12:46:47
درخواست مدیر عامل شاهین شهرداری از هواداران

درخواست مدیر عامل شاهین شهرداری از هواداران

پیغام: حسین باستین مدیر عامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر از هواداران تیمش خواست تا با ثبت نام در سامانه هواداری این باشگاه همراه تیم محبوبشان باشند.

به گزارش«پیغام» به نقل از فوتبال بوشهر؛ وی که در برنامه رادویی جمعه ها با ورزش شرکت کرده بود با بیان این مطلب گفت:سامانه هواداری که ایجاد شده برای کمک به باشگاه است و تا کنون حدود ۴۰۰ نفر هواداران ما به عضویت این سامانه در آمده اند اما انتظار داشته و دارم حدود ۱۰ هزار هوادار شاهینی به این سامانه تبلیغاتی کمک کنند. مبلغی حدود شش هزار تومان در ماه مبلغ زیادی نیست و ما را در آماده سازی تیم کمک خواهد کرد.
باستین ادامه داد:طبق تحقیقاتی که داشته ام باشگاهی مانند سردار بوکان با همین سامانه هواداری حدود هفت هزار عضو دارد و من هم انتظار دارم هواداران ما در اتفاق و همراهی شتاب بیشتری بگیرند.

مدیر عامل باشگاه شاهین شهرداری افزود: در نقل و انتقالات بازیکنی مانند ایوبی را گرفتیم که آقای فکری اعتقاد دارد می تواند به تیم کمک کند.درست که این بازیکن ۳۸ ساله است اما در نیم فصل اول ۱۵ بازی برای آلومینیوم اراک انجام داده و بازیکنانی با تجربه این چنینی بدرد ما در نیم فصل دوم خواهند خورد.

برخی تیم ها در نیم فصل ریخت و پاش داشته اند و به نظر می رسد هر بازیکنی را می خواهند می توانند جذب کنند با این وجود امید دارم شاهین شهرداری هم برای صعود تلاش خواهد کرد.

وی گفت: شخصا اختلاف نظرها را دوست دارم و از آن استقبال می کنم.این چالش ها باعث پیشرفت تیم می شود و همین نشان می دهد ما را زیر نظر دارند. از شخص آقای ناظر مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر که انصافا همه عوامل آن به ورزش کمک می کنند هم تشکر می کنم، ضمن آن که قدردان اعضای شورای شهر هستم که پیگیر مشکلات ما هستند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=105630

نظـــرات شمـــا