کد خبر : 107844       تاریخ : 1397/12/25 13:44:44
در سفر رئیس جمهور 16 نفر از اعضای کابینه دولت در استان حضور می یابند
استاندار بوشهر:

در سفر رئیس جمهور 16 نفر از اعضای کابینه دولت در استان حضور می یابند

پیغام: استاندار بوشهر برنامه‌های سفر رئیس جمهور به استان بوشهر را تشریح کرد و گفت:در سفر رئیس جمهور 16 نفر از اعضای کابینه دولت در استان حضور می‌یابند .

به گزارش«پیغام» به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، عبدالکریم گراوند با بیان اینکه کاروان دولت تدبیر و امید 26 اسفند وارد استان بوشهر می‌شود اظهار داشت: رئیس جمهور به اتفاق اعضای هیئت دولت روز یکشنبه 26 اسفند از طریق فرودگاه عسلویه وارد استان بوشهر می‌شود.

وی این سفر رئیس جمهور را پنجمین سفر حجت‌الاسلام حسن روحانی به استان بوشهر دانست و تصریح کرد: نخستین برنامه رئیس جمهور دیدار با مردم استان بوشهر در ورزشگاه کنگان است که برنامه ساعت 10 صبح روز یکشنبه 26 اسفند انجام می‌شود.

استاندار بوشهر سفر رئیس جمهور به استان را نقطه عطفی در شتاب توسعه استان بوشهر دانست و افزود: در سفر سال 1393 رئیس جمهور به بوشهر 13 پروژه با اعتبار 629 میلیارد تومان دولت متعهد شد که 671 میلیارد تومان تخصیص یافت.

گراوند با بیان اینکه در سفر رئیس جمهور 16 نفر از اعضای کابینه دولت در استان حضور می‌یابند گفت: از شنبه وزرا وارد شهرستان‌های مختلف 10 گانه استان بوشهر می‌شود و مطالبات مردم و مسئولان را برای ارائه به هیئت دولت جمع‌آوری می‌کنند.

وی، با بیان اینکه سفر رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت نقش مهمی در توسعه استان دارد افزود: در این سفر ضمن افتتاح طرح‌های مهم در بخش‌های گوناگون و تامین اعتبار برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در توسعه و تسریع طرح‌های آبرسانی اقدامات مهم و موثری انجام می‌شود.

استاندار بوشهر از اجرای طرح‌های آب شیرین‌کن در شهرها و روستاهای مختلف خبر داد  و بیان کرد: با آغاز عملیات اجرایی، ظرفیت تولید آب از تاسیسات آب شیرین‌کن استان بوشهر افزایش قابل توجهی می‌یابد که بخشی از این طرح‌ها در نیمه نخست سال آینده تکمیل و افتتاح می‌شود.

گراوند با تاکید بر حضور با شکوه مردم در استقبال از رئیس جمهور افزود: حضور مردم استان بوشهر در صحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی قابل تقدیر و تحسین است که  استقبال از رئیس جمهور در روز یکشنبه 26 اسفند ضمن امیدآفرینی، سبب ناکام گذاشتن ترفندهای دشمنان می‌شود.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=107844

نظـــرات شمـــا