کد خبر : 108119       تاریخ : 1398/01/26 11:33:25
افزایش هزینه‌های تردد دریایی برخی شهروندان را با مشکلاتی مواجه کرده است
عضو شورای شهر خارگ:

افزایش هزینه‌های تردد دریایی برخی شهروندان را با مشکلاتی مواجه کرده است

پیغام: عضو شورای شهر خارگ گفت: اهالی جزیره خارگ خواستار کاهش هزینه‌های تردد دریایی هستند که راهکاری را در این زمینه ارائه کرده‌ایم.

به گزارش«پیغام»؛ لطف‌اله علی‌پور در گفت‌وگو با  مهر اظهار کرد: یکی از مشکلات دیرین اهالی شریف جزیره خارگ بحث تردد دریایی در مسیرهای بوشهر و گناوه است.

وی اضافه کرد: افزایش هزینه‌های تردد در حوزه دریایی برخی شهروندان را با مشکلاتی مواجه کرده است و درخواست ارائه تخفیف در این حوزه را دارند که خواسته به حق ایشان است.

عضو شورای شهر خارگ افزود: طی مصوبه‌ای شورای شهر خارگ در آذرماه سال ٩٧، مقرر شد شهرداری خارگ قرارداد خرید خدمت با یک شناور دارای استانداردهای دریانوردی منقعد کند که با توجه به زمان‌بر شدن موضوع و عدم استقبال بخش خصوصی از این مصوبه تا به امروز نتیجه‌ای در بر نداشته است.

وی تصریح کرد:با توجه به وضعیت اقتصادی و هزینه‌های مضاعف تردد شهروندان شریف جزیره خارگ پیشنهادی به شورای شهر ارائه کردم که تا زمان اجرایی شدن مصوبه اشاره شده، برای رفاه شهروندان بومی و قشر زحمتکش فرهنگیان شاغل در جزیره بلیط شناورها در مسیر بوشهر که شامل تخفیف نیستند با تخفیف ٢٠ هزارتومانی نسبت به قیمت آزاد مصوب شورای حمل و نقل فرمانداری بوشهر و بلیط مسیر گناوه با تخفیف هفت هزار تومانی اقدامات لازم توسط شهرداری خارگ به عمل آید.

عضو شورای شهر خارگ در ادامه عنوان کرد: امیدوارم این پیشنهاد مورد تأیید همکاران در شورای اسلامی شهر خارگ قرار گیرد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=108119

نظـــرات شمـــا