کد خبر : 108142       تاریخ : 1398/01/27 10:05:29
فقط زور شهرداری به آدم‌های ضعیف می‌رسد/ با تخلفات مجتمع‌های استوار و حاجیانی برخورد شود
نایب رئیس شورای شهر بوشهر:

فقط زور شهرداری به آدم‌های ضعیف می‌رسد/ با تخلفات مجتمع‌های استوار و حاجیانی برخورد شود

پیغام: نایب رئیس شورای شهر بوشهر به دلیل آنچه تخلفات ساختمانی در دو مجتمع بزرگ این شهر دانست، خواستار برخورد جدی و عدم مماشات شهرداری شد.

به گزارش «پیغام» روابط عمومی شورا نوشت؛ روح الله نصرتی در نشست علنی شورای شهر که شهردار و برخی معاونان وی نیز حضور داشتند گفت: مجتمع تجاری خورشید حاجیان (مجاور پارک خلیج فارس) و مجتمع تجاری نادر استوار (روبروی مسجد توحید) دارای تخلفاتی هستند که شهرداری باید بدون مماشات در این خصوص ورود کند.

وی با بیان اینکه چرا زور شهرداری فقط به آدم های بدبخت می رسد، افزود: مجتمع استوار با وجود تخلفاتی که داشته، فعالیت بخشی از مغازه های مجاور خیابان را شروع کرده، یا در مجتمع حاجیان که متعهد به ساخت پارکینگ برای شهرداری بود و در اسفند 96 کلنگ زنی شد، تا امروز هیچ کاری صورت نداده است.

نایب رییس شورای شهر با بیان اینکه شهرداری نباید به تماس های برخی افراد بانفوذ درباره چشم پوشی از تخلفات ساختمانی بزرگ توجه کند، افزود: قطعا با عملکردی که سازندگان این پروژه ها درخصوص عدم توجه به اصول فنی دارند، افرادی هم که واحدهای تجاری را پیش خرید کرده اند متضرر می شوند.

وی در پایان خطاب به شهردار خواستار دستورات لازم به زیرمجموعه برای رسیدگی به وضعیت این دو مجتمع شد و افزود: زور و قدرت نیروهای شهرداری نباید فقط به افراد ضعیف و جمع کردن فرغون و بیل آنها از پروژه ساختمانی شان برسد، بلکه قانون باید برای همه یکسان باشد

نصرتی که در غیاب دهدار اداره جلسه را برعهده داشت، در پایان گفت: از ابتدای سال مشکل این دو مجتمع در دست احداث را بیان کرده و قطعا وضعیت آن را با جدیت پیگیری خواهم کرد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=108142

نظـــرات شمـــا