کد خبر : 108150       تاریخ : 1398/01/27 11:24:42
امروز یار دوازدهم شاهین شهرداری بوشهر شوید
درخواست رئیس شورای شهر بوشهر از مردم ؛

امروز یار دوازدهم شاهین شهرداری بوشهر شوید

پیغام: رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر از شهروندان خواست برای حمایت از تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر درمسیر صعود به لیگ برتر در ورزشگاه حاضر شوند.

به گزارش «پیغام»، ابوذر دهدار در جمع خبرنگاران افزود: چیزی تا لحظه شکوفایی زحمات بازیکنان، هواداران، کادر فنی و مجموعه عوامل زحمتکش تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر و جشن باشکوه صعود این تیم مردمی و پرطرفدار به لیگ برتر باقی نمانده است.

وی بیان کرد: این تیم اکنون با 48 امتیاز در رتبه دوم جدول لیگ دسته یک فوتبال کشور قرار دارد و با پیروزی در 2 بازی سرنوشت ساز آینده می تواند جشن صعود به لیگ برتر را برگزار کند.

دهدار ادامه داد: شاهین شهرداری بوشهر امروز سه شنبه 27 فروردین ساعت 17 در ورزشگاه شهید بهشتی مقابل ملوان انزلی بازی حساسی خواهد داشت و به منظور حضور و همراهی روحیه بخش هواداران پرشور این تیم، بازی یاد شده رایگان شده است.

وی تاکید کرد: از عموم مردم بندر بوشهر دعوت می شود با حضور پررنگ و پرشور خود در بازی امروز، یار دوازدهم تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر شده و همچون همیشه یک صدا و یک دل نماینده فوتبال استان را برای پرواز در لیگ برتر تشویق و همراهی کنند.
 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=108150

نظـــرات شمـــا