کد خبر : 108213       تاریخ : 1398/01/29 12:28:22
وعده رئیس جمهوری در سفر به کنگان محقق شد

وعده رئیس جمهوری در سفر به کنگان محقق شد

فرماندار کنگان گفت: وعده رئیس جمهوری در سفر اسفندماه پارسال مبنی بر تشکیل کمیته ملی هوای پاک پارس جنوبی برای رفع آلایندگی های تاسیسات گاز و پتروشیمی ها در شهرستان های کنگان و عسلیوه این مهم محقق شد.

به گزارش «پیغام» به نقل از ایرنا فتح الله نوروزی در نخستین جلسه شورای اداری شهرستان کنگان افزود: پس از تصویب این طرح در جلسه هیات وزیران ، این کمیته در سطح کشور تشکیل ، هفته گذشته در استان تشکیل جلسه و اکنون هیاتی از سازمان محیط زیست و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور برای بررسی این موضوع وارد شهرستان عسلویه شده اند.
وی در خصوص دیگر مصوبات سفر ریاست جمهوری نیز گفت: اسکله کنگان که از مصوبات سفر ریاست جمهوری به شهرستان است نیز اجرایی خواهد شد.
فرماندار کنگان گفت: تحقق شعار سال می تواند چالش اشتغال را حل کند.
وی تاکید کرد: همه امکانات و منابع برای تحقق این فرمان مهم رهبری در شهرستان بکارگیری و تلاش خواهد شد با حذف موانع این مهم عملیاتی شود.
نوروزی گفت: رونق تولید کسب و کار را به دنبال و جوانان را به آینده امیدوار خواهد کرد.
فرماندار کنگان ضمن تبریک میلاد با سعادت امام علی اکبر (ع) و روز جوان گفت: جوانان نقش سازنده ای در توسعه دارند و باید از توان نیروی جوان و جوانی برای حل مسائل شهرستان استفاده بهینه کرد.
فرماندارکنگان بااشاره با ضرورت نظارت و کنترل بازار افزود:نظارت بر بازار با جدیت بیشتر انجام و دستگاههای نظارتی با گرانفروشان طبق قانون برخورد جدی کنند.
وی به کار وقیحانه دولت آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروههای تروریستی اشاره و گفت: ایجاد جنگ روانی و انشقاق در صفوف واحد ملت و مسئولان از اهداف پلید این اقدام ددمنشانه بود که با سیلی محکم ملت و مسئولان مواجه شد.
فرماندار کنگان اظهارداشت: تا کنون به همت مردم و مسئولان شهرستان علاوه بر کمک های نقدی و غیرنقدی ، جمعی از بسیجیان و امدادگران هلال احمر عازم استان خوزستان شده اند و در مرحله بعدی نیز کمک های ارزشمندی به همت مردم ارسال و کار اعزام گروههای جهادی نیز ادامه خواهد داشت.
نوروزی در پایان با گرامیداشت روز ملی خلیج فارس ، سیراف را سند زنده و بزرگ حاکمیت ایران اسلامی بر خلیج همیشه فارس بیان و از قطعی شدن ارتقای سیراف به بخش خبر داد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=108213

نظـــرات شمـــا