کد خبر : 109537       تاریخ : 1398/04/18 08:38:14
سرقت 320 میلیونی با سوء استفاده از دوستی!

سرقت 320 میلیونی با سوء استفاده از دوستی!

پیغام: فرمانده انتظامی جم بیان کرد: سارق یکی از منازل مسکونی در شهرستان جم پس از دستگیری به سرقت 3 میلیارد و 200 میلیون ریال طلاجات اعتراف کرد.

به گزارش«پیغام»، سرهنگ سید علی مهدیان در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: در پی شکایت خانمی در خصوص سرقت طلاجات از منزلش، تحقیقات و بررسی‌های لازم برای شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی آغاز شد.

وی عنوان کرد: کارآگاهان پلیس پس از تحقیقات میدانی، پیدا کردن سرنخ های احتمالی و بررسی اظهارات مالباخته به یکی از دوستان نزدیک شاکی مشکوک شدند و او را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی اظهار کرد: متهم در بازجوئی های اولیه، در مواجهه با شواهد و مدارک ارائه شده، به ارتکاب سرقت طلا و جواهرات از منزل مسکونی دوست خود به مبلغ 3 میلیارد و 200 میلیون ریال اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان جم با بیان اینکه مالباخته با اعتماد بی‌جا به دوستش مکان طلاجات را به وی نشان داده بود، گفت: متهم با سوء استفاده از این اعتماد در فرصتی مناسب به همراه همدست خود اقدام به سرقت می کند.

سرهنگ مهدیان تاکید کرد: با تلاش ماموران انتظامی همدست متهم نیز دستگیر شد.

وی به شهروندان توصیه کرد حتی الامکان از نگهداری غیر ضروری مقادیر زیاد طلا و جواهرات در منزل اجتناب کنند و در صورت لزوم این اقلام را به صندوق امانات بانک تحویل دهند.
 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=109537

نظـــرات شمـــا