کد خبر : 109553       تاریخ : 1398/04/18 12:12:14
نیروهای اخراجی منطقه ویژه پارس جنوبی تعیین تکلیف شدند+تصویر

نیروهای اخراجی منطقه ویژه پارس جنوبی تعیین تکلیف شدند+تصویر

پیغام: استاندار بوشهر با تاکید بر توجه به اشتغال نیروهای بومی در صنایع پارس جنوبی گفت: با پیگیری‌های انجام شده 170 تن از نیروهای اخراجی منطقه ویژه پارس جنوبی تعیین تکلیف و اشتغال‌زایی شدند.

به گزارش «پیغام»به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، در پی تعیین تکلیف شدن 170 تن از نیروهای اخراجی منطقه ویژه پارس جنوبی، نمایندگان این جوانان از پیگیری استاندار بوشهر و همکاری وزیر نفت و مدیرعامل منطقه ویژه پارس جنوبی در بکارگیری مجدد آنان در این منطقه ویژه قدردانی کردند.

استاندار بوشهر در جمع این جوانان با بیان اینکه اشتغال جوانان در اولویت برنامه‌های مسئولان و جزء سیاست‌های اصولی استان بوشهر است اظهار داشت: در راستای اشتغال جوانان از هیچ تلاشی فروگذاری نمی‌شود.

عبدالکریم گراوند با بیان اینکه منطقه پارس جنوبی یکی از ظرفیت‌های مهم صنعتی، تولیدی و اشتغال‌زایی استان بوشهر است افزود: اشتغال جوانان بومی در  صنایع مختلف پارس جنوبی در اولویت برنامه‌های مسئولان  است که در این راستا پیگیری‌های مستمری می‌شود.

وی با بیان اینکه تعیین تکلیف نیروهای اخراجی منطقه ویژه پارس جنوبی با همکاری مدیرعامل منطقه ویژه و دست‌اندرکاران محقق شد، خاطر نشان کرد: حمایت از طرح‌های اشتغال‌زایی به ویژه کارآفرینی مورد توجه ویژه قرار دارد که تخصیص تسهیلات اعتباری بانکی کم بهره از جمله برنامه‌های اشتغال‌زایی است.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی نیز با بیان اینکه جذب نیروهای بومی در  این منطقه ویژه و سایر صنایع پارس جنوبی در اولویت است، تاکید کرد: بدون شک  استخدام و بکارگیری نیروهای تخصصی در صنایع پارس جنوبی و مجتمع‌های پتروشیمی اولویت با نیروهای بومی استان بوشهر به ویژه شهرستان‌های هم‌جوار صنایع پارس جنوبی است.

سیدپیروز موسوی با تاکید بر توجه به مهارت‌افزایی برای ایجاد اشتغال جوانان در عرصه صنایع پارس جنوبی خاطر نشان کرد: برای مهارت‌افزایی جوانان در منطقه پارس جنوبی، تفاهم‌نامه‌ای با اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر منعقد شده که هم‌اکنون حرفه‌های گوناگون آموزش داده می‌شود.

وی افزد: با پیگیری‌های انجام شده زمینه اشتغال‌زایی مجدد 170 تن از نیروهای بلاتکلیف منطقه ویژه پارس جنوبی فراهم شد که در این راستا از حمایت‌های استاندار بوشهر و وزیر نفت قدردانی می‌شود.

در این آیین، نمایندگان 170 تن از نیروهای اخراجی منطقه ویژه پارس جنوبی که اشتغال‌زایی آنان مجدد آنان در پارس جنوبی محقق شد از پیگیری‌های انجام شده قدردانی کردند.

این جوانان با قدردانی از استاندار بوشهر، وزیر نفت، مدیرعامل شرکت ملی نفت و منطقه ویژه پارس جنوبی اظهار داشتند: تلاش شایسته شما در تعیین تکلیف نیروهای بلاتکلیف بومی استان بوشهر در پارس جنوبی قابل قدردانی و سپاس است.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=109553

نظـــرات شمـــا