کد خبر : 109579       تاریخ : 1398/04/19 11:57:00
باید به خواسته های سرمربی احترام گذاشت و از حاشیه رفتن ها پرهیز کنیم
سرپرست تیم شاهین شهرداری بوشهر :

باید به خواسته های سرمربی احترام گذاشت و از حاشیه رفتن ها پرهیز کنیم

پیغام: سرپرست تیم شاهین شهرداری بوشهر گفت: بایستی به خواسته های به حق سرمربی تیم احترام گذاشت تا تیم در آرامش کامل و با قدرت وارد رقابت ها شود.

به گزارش «پیغام» به نقل از روابط عمومی باشگاه شاهین شهرداری بوشهر،خداکرم ایزدپناه که در اردوی تیم در بروجن حضور دارد در گفتگویی در خصوص اتفاقات اخیر اظهار داشت : متاسفانه با توجه به اتفاقات روز گذشته آقای ویسی از اردوی تیم خارج شده و با مذاکراتی که در حال انجام می باشد سعی داریم این اختلاف درون خانوادگی را حل کنیم و سرمربی تیم به کارش ادامه دهد.

وی اذعان داشت: بایستی به خواسته های به حق سرمربی تیم احترام گذاشت تا تیم در آرامش کامل و با قدرت وارد رقابتها شود و حاشیه رفتن ها پرهیز کنیم.

سرپرست تیم شاهین شهرداری بوشهر افزود: در بحث عقد قرادادها و با توجه به  سقف تعیین شده هزینه قراردادها توسط هیات مدیره عمل کرده ایم و در این راه آقای ویسی بیشترین تاثیرداشته است که همین امر نشان دلسوزی این سرمربی است.

وی اشاره کرد: ویسی با عشق و علاقه سکان هدایت تیم را بر عهده گرفته و قبل از بازی با ذوب آهن به بازیکنان تاکید کرد که در یکی از پرطرفدارترین تیم های ایران مشغول فعالیت هستند و قدر این تیم و هواداران را بدانید.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=109579

نظـــرات شمـــا