کد خبر : 110555       تاریخ : 1398/06/31 10:15:43
قدرت بازدارندگی ایران ریشه در ایثارگری‌ها دارد
استاندار بوشهر:

قدرت بازدارندگی ایران ریشه در ایثارگری‌ها دارد

پیغام: استاندار بوشهر گفت: قدرت بازدارندگی دفاعی امروز ایران اسلامی ریشه در ایثارگری‌ها و فداکاری‌های دوران هشت سال دفاع مقدس دارد.

به گزارش «پیغام»؛ عبدالکریم گراوند در آیین رژه نیروهای مسلح استان بوشهر به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس افزود: در جریان جنگ تحمیلی هشت ساله همه کشورها به لحاظ مالی و تجهیزاتی به رژیم بعثی صدام برای مقابله با ایران اسلامی کمک کردند اما انقلاب اسلامی با بهره‌گیری از فرهنگ عاشورا به لطف خدا جنگ را با موفقیت پشت سرگذاشت.

وی بیان کرد: جنگ تحمیلی هشت ساله برای خاموش کردن انقلاب بود اما شعله‌های انقلاب با این جنگ بیشتر شد و امروز پرفروغ تر از گذشته در دنیا ریشه دوانیده است.

گراوند ادامه داد: امروز دشمن با دسیسه‌های مختلف در تلاش برای متوقف کردن جبهه مقاومت است اما از دل این توطئه‌ها دفاع وطنی و حشد الشعبی و انصارالله یمن طلوع می‌کند که می‌تواند کانون اقتصادی عربستان را هدف قرار دهد.

وی گفت: در این شرایط آنها دیگران را متهم می‌کنند این در حالی است که این نیروها از انقلاب اسلامی درس می‌گیرند.

گراوند بیان کرد: جوانان ما در دوران دفاع مقدس از دانشگاه‌ها بلند شدند و به جبهه‌های جنگ رفتند.

استاندار بوشهر گفت: ما درجنگ به این نتیجه رسیدیم که باید روپای خود بایستیم و اگر سران استکبار امروز از مقابله با جمهوری اسلامی عاجز هستند به دلیل خلاقیت ایثار و نوآوری‌های جوانان این نظام است.

در این آیین یگان‌های نمونه نیروهای مسلح اعم از ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و دریابانی مقابل تمثال بنیان گذار جمهوری اسلامی، رهبر معظم انقلاب و شهدا رژه رفتند و بخشی از توان و تجهیزات خود را به نمایش گذاشتند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=110555

نظـــرات شمـــا