کد خبر : 110841       تاریخ : 1398/07/15 12:27:47
صد برنامه به مناسبت هفته کودک در استان برگزار خواهد شد

صد برنامه به مناسبت هفته کودک در استان برگزار خواهد شد

پیغام: هفته ملی کودک با «شعار آینده ساختنی است» از شنبه سیزدهم مهر آغاز شده است و تا نوزدهم مهر ادامه دارد.

پیغام: سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر گفت: به همین مناسبت صد برنامه در نقاط مختلف استان برگزار خواهد شد.

به گزارش «پیغام» به نقل ازباشگاه خبرنگاران بووشهر،  سمیه رسولی افزود: اگر در انتظار آینده‌ای بسامان و روشن هستیم راهی جز توجه بیشتر به کودکانمان نداریم و به همین علت، هر سال یک هفته به نام کودکان است.

 او ادامه داد: کودکان به لحاظ شخصیتی به شادی، رضایتمندی از زندگی و بازی احتیاج دارند و باید برای دستیابی آنان به این نشاط برنامه‌ریزی کرد.

 سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر عنوان کرد: از همه کسانی که به اهمیت کودک و دوران کودکی آگاه هستند و تاکنون قدم‌هایی برای رسیدن به خواسته‌های آنان برداشته‌اند انتظار است با هم‌افزایی تلاش کنند آینده خوبی برای کودکان این سرزمین رقم بخورد.

 رسولی بیان کرد: مراسم افتتاحیه هفته کودک را با حضور کودکان با نیازهای ویژه در بوشهر برگزار کردیم که با اجرای برنامه‌هایی مانند نقالی، قصه گویی، سنج و دمام، سرود، اهدا کتاب و لوح تقدیر به اعضاء فعال کودک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همراه بود.

 کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر، ۲۳ مرکز ثابت و سیار دارد که برای ترویج و توسعه فرهنگ کتابخوانی و حضور فعال کودکان و نوجوانان در پذیرش مسئولیت‌ها و درخشش در رویداد‌ها و ویژه‌برنامه‌های فرهنگی، هنری و ادبی فعالیت می‌کنند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=110841

نظـــرات شمـــا