کد خبر : 111050       تاریخ : 1398/07/24 12:30:10
قیمت روز خودروهای داخلی موجود در بازار ، امروز چهارشنبه 24 مهرماه +جدول

قیمت روز خودروهای داخلی موجود در بازار ، امروز چهارشنبه 24 مهرماه +جدول

بازار خودرو روزهای آرامی را سپری می‌کند. بعد از حدود دو هفته افزایش قیمت، حالا خودروهای سایپا کاملا سر جایشان ایستاده‌اند و خبری از روند پرسرعت افزایش قیمت نیست. محصولات ایران خودرو هم تا حدودی وضعیت مشابهی را تجربه می‌کنند. قیمت این محصولات امروز در بازار عموما با ثبات یا کاهش قیمت روبرو شده است

به گزارش «پیغام»؛ بازار خودرو روزهای آرامی را سپری می‌کند. بعد از حدود دو هفته افزایش قیمت، حالا خودروهای سایپا کاملا سر جایشان  ایستاده‌اند و خبری از روند پرسرعت افزایش قیمت نیست. محصولات ایران خودرو هم تا حدودی وضعیت مشابهی را تجربه می‌کنند. قیمت این محصولات امروز در بازار عموما با ثبات یا کاهش قیمت روبرو شده است.

قیمت روز محصولات سایپا در بازار امروز چهارشنبه ۲۴ مهر ۹۸

آرامش در خودرو‌های سایپا تثبیت شده. امروز هم مثل روز گذشته شاهد تغییر قیمت در بین محصولات این کارخانه نیستیم و اغلب سر جایشان ایستاده‌اند. تیبا صندوق‌دار مثل روز گذشته ۵۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت دارد و حدود هفت میلیون بالاتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود. تیبا ۲ در بازار حدود پنج میلیون با کارخانه اختلاف دارد و بعد از افزایش قیمت چند هفته اخیر به ۵۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسیده است. ساینا همچنان روی ۵۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ایستاده و کوییک دنده‌ای مثل دیروز ۶۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

قیمت روز پراید امروز چهارشنبه ۲۴ مهر ۹۸

پراید وضعیتی مشابه دیگر خودرو‌های سایپا دارد. به گزارش فرارو، قیمت روز پراید سایپا ۱۳۱ در بازار ۴۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است و حدود پنج میلیون با قیمت مصوب کارخانه اختلاف دارد. این اختلاف قیمت در مورد پراید هاچ‌بک بیشتر است. طوری که این محصول در بازار با قیمت ۴۸ میلیون تومان فروخته می‌شود و هشت میلیون گران‌تر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود. پراید وانت هم در بازار ۴۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده و چهار میلیون از قیمت مصوب کارخانه گران‌تر است.

قیمت روز محصولات سایپا امروز چهارشنبه ۲۴ مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
پراید هاچ‌بک سایپا ۱۱۱
۴۸,۰۰۰,۰۰۰
۳۹,۹۴۱,۰۰۰
پراید سایپا ۱۳۱
 ۴۲,۹۰۰,۰۰۰
۳۷,۶۴۱,۰۰۰ 
پراید وانت سایپا ۱۵۱
۴۴,۶۰۰,۰۰۰
۴۰,۳۱۳,۰۰۰
تیبا صندوق‌دار
۵۰,۳۰۰,۰۰۰
۴۳,۴۴۳,۰۰۰
تیبا ۲
۵۶,۱۰۰,۰۰۰
۵۱,۶۰۳,۰۰۰
ساینا
 ۵۵,۵۰۰,۰۰۰
۵۵,۹۴۳,۰۰۰
کوییک دنده‌ای
 ۶۴,۶۰۰,۰۰۰
۶۱,۲۰۰,۰۰۰

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز چهارشنبه ۲۴ مهر ۹۸

آرامش خودرو‌های سایپا، امروز به ایران‌خودرویی‌ها هم سرایت کرده. طوری که اغلب محصولات ایران خودرو امروز با ثبات یا کاهش قیمت روبرو هستند. برای مثال سمند EF۷ امروز یک میلیون تومان ارزش خود را از دست داده و به قیمت ۸۵ میلیون تومان بازگشته است. سمند LX هم با کاهش ۵۰۰ هزار تومانی روبرو شده و امروز در بازار حدود ۷۷ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز در بازار امروز ۳۰۰ هزار تومان کاهش قیمت پیدا کرده و به ۷۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده است. با این وجود دیگر مدل‌های پژو ۴۰۵، در این کاهش قیمت همراهی نمی‌کنند. پژو ۴۰۵ GLX بنزینی امروز مثل روز گذشته با قیمت ۷۳ میلیون در بازار فروخته می‌شود و پژو ۴۰۵ SLX روی قیمت ۸۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان متوقف شده است. باید توجه داشته باشید قیمت مصوب کارخانه برای پژو ۴۰۵ SLX حدود ۱۵ میلیون ارزان‌تر از قیمت بازار و معادل ۶۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است. 

رانا امروز مثل اغلب محصولات ایران خودرو با ثبات قیمت در بازار ظاهر شده و تغییری نسبت به روز گذشته ندارد. قیمت روز رانا در حال حاضر ۷۹ میلیون تومان است. در طرف مقابل پژو پارس با افزایش قیمت در حد ۲۰۰ هزار تومان به ۹۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسیده است. باید توجه داشته باشید که قیمت مصوب کارخانه برای پژو پارس حدود ۱۴ ملیون کمتر از قیمت بازار و معادل ۷۸ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.

قیمت روز پژو ۲۰۶ تیپ ۵ امروز روی رقم ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان متوقف شده و تفاوتی با قیمت دیروز ندارد. دیگر مدل‌های پژو ۲۰۶ هم وضعیت مشابهی تجربه می‌کنند و تغییری نسبت به روز قبل پیدا نکرده‌اند. پژو ۲۰۶ تیپ ۲ همچنان مثل دیروز با قیمت ۸۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود و پژو ۲۰۶ صندوق‌دار روی قیمت ۹۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان متوقف شده است. 

قیمت دنا بعد از افزایش مداوم در روز‌های گذشته، امروز به ثبات رسیده و شاهد تغییر چندانی در قیمت این محصول نیستیم. دنا معمولی مثل دیروز ۱۱۴ میلیون تومان فروخته می‌شود و دنا پلاس توربو روی قیمت ۱۶۵ میلیون تومان به ثبات رسیده. دنا پلاس، اما با کاهش قیمت جزئی روبرو شده و حدود یک میلیون تومان ارزش خود را از دست داده است. امروز دنا پلاس با قیمت ۱۲۷ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز چهارشنبه ۲۴ مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان 
۶۱,۰۰۰,۰۰۰
۵۸,۵۰۰,۰۰۰
۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX
۷۷,۰۰۰,۰۰۰
۷۷,۵۰۰,۰۰۰
۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7
۸۵,۰۰۰,۰۰۰
۸۶,۰۰۰,۰۰۰
۶۹,۷۷۳,۰۰۰
پژو GLX 405
۷۳,۰۰۰,۰۰۰
۷۳,۰۰۰,۰۰۰
۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه‌سوز
۷۷,۷۰۰,۰۰۰
۷۸,۰۰۰,۰۰۰
۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405
 ۸۲,۵۰۰,۰۰۰
۸۲,۵۰۰,۰۰۰
۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس
 ۹۲,۲۰۰,۰۰۰
۹۲,۰۰۰,۰۰۰
۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو 206 تیپ 2
۸۲,۳۰۰,۰۰۰
۸۲,۳۰۰,۰۰۰
۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو 206 تیپ 5
۹۷,۵۰۰,۰۰۰
۹۷,۵۰۰,۰۰۰
۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو 206 صندوق‌دار
۹۶,۴۰۰,۰۰۰
۹۶,۴۰۰,۰۰۰
۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا
۷۹,۰۰۰,۰۰۰
۷۹,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ 2
 ۱۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۴,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
دنا پلاس تیپ 1
 ۱۲۷,۰۰۰,۰۰۰
۱۲۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۰,۹۳۴,۰۰۰
دنا پلاس توربو
۱۶۵,۰۰۰,۰۰۰ 
۱۶۵,۰۰۰,۰۰۰ 
توقف فروش
پژو 207 دنده‌ای
۱۲۵,۷۰۰,۰۰۰ 
۱۲۶,۵۰۰,۰۰۰ 
۹۶,۷۳۰,۰۰۰
پژو 207 اتوماتیک
 ۱۶۴,۰۰۰,۰۰۰ 
۱۶۴,۰۰۰,۰۰۰ 
حاشیه بازار
دانگ‌فنگ H30 تیپ 2
 ۱۳۵,۰۰۰,۰۰۰ 
۱۳۵,۰۰۰,۰۰۰ 
۷۶,۵۰۰,۰۰۰

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز چهارشنبه ۲۴ مهر ۹۸

محصولات مدیران خودرو امروز سر جایشان ثابت ایستاده‌اند. قیمت روز MVM X33 در بازار حدود ۲۱۹ میلیون تومان قیمت دارد و تقریبا ۲۷ میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود. به طور کلی مدیران خودرو قیمت محصولاتش را بالاتر از بازار در نظر می‌گیرد و این مورد محدود به MVM X33 نیست. برای مثال MVM X22 دنده‌ای در بازار همچنان ۱۵۵ میلیون تومان است و حدود هفت میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود. MVM X22 اتوماتیک هم وضعیت مشابهی دارد و روی ۱۸۲ میلیون تومان ایستاده. باید توجه داشته باشید که شرکت مدیران خودرو قیمت این محصول را ۱۳ میلیون تومان گران‌تر و حدود ۱۹۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌کند. در آخر MVM 315 هاچ‌بک در بازار همچنان ۱۲۵ میلیون تومان است و حدود ۱۵ میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود.

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز چهارشنبه ۲۴ مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
ام وی ام 315 هاچ‌بک
۱۲۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 دنده‌ای
۱۵۵,۰۰۰,۰۰۰ 
۱۶۱,۸۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 اتوماتیک
۱۸۲,۰۰۰,۰۰۰ 
۱۹۵,۶۰۰,۰۰۰
ام وی ام X33
 ۲۱۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۳۶,۰۰۰,۰۰۰

یمت محصولات کرمان موتور امروز چهارشنبه ۲۴ مهر ۹۸

محصولات کرمان موتور به روند همیشگی خود، یعنی ثبات قیمت برگشته‌اند و امروز تغییری در قیمت‌ها ایجاد نکرده‌اند. جک J۴ امروز در بازار با قیمت ۱۳۷ میلیون تومان فروخته می‌شود که تقریبا ۱۳ میلیون پایین‌تر از قیمت مصوب کارخانه است. توجه داشته باشید که کرمان موتور قیمت محصولاتش را بالاتر از نرخ‌های بازار در نظر می‌گیرد. برای مثال نرخ مصوب جک J۴ در کارخانه ۱۵۰ میلیون تومان است. امروز جک S۳ بدون تغییر نسبت به روز گذشته و حدود ۲۴ میلیون کمتر از قیمت کارخانه خرید و فروش می‌شود. قیمت روز جک S۳ در بازار ۱۸۶ میلیون تومان و در کارخانه ۲۱۰ میلیون تومان است. اختلاف قیمت بازار و کارخانه برای جک S۵ به اوج خود می‌رسد. طوری که این خودرو در بازار ۲۶۰ میلیون تومان است، اما کرمان موتور در طرح‌های فروش آن را حدود ۴۰ میلیون بیشتر و با نرخ ۲۹۹ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌کند.

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز چهارشنبه ۲۴ مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
جک J4 اتوماتیک
۱۳۷,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۹,۹۰۰,۰۰۰
جک S3 اتوماتیک
۱۸۶,۰۰۰,۰۰۰ 
۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰
جک S5 اتوماتیک
۲۶۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۹۹,۰۰۰,۰۰۰

  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=111050

نظـــرات شمـــا