کد خبر : 111093       تاریخ : 1398/07/29 13:07:15
همشهری‌استان‌ها تعطیل شد

همشهری‌استان‌ها تعطیل شد

روزنامه‌های همشهری استان ها چند ماهی بود که فقط به صورت آنلاین منتشر می شد و به دلیل گرانی کاغذ نسخه کاغذی آن توزیع نمی شد.

به گزارش «پیغام» به نقل از فرارو، روزنامه نگاران و خبرنگاران همشهری از تعطیلی همشهری استانها خبر می‌دهند. همشهری  استان ها به صورت روزانه روزنامه اختصاصی هر استان را به عنوان ضمیمه روزنامه اصلی منتشر می کرد.

روزنامه‌های همشهری استان ها چند ماهی بود که فقط به صورت آنلاین منتشر می شد و به دلیل گرانی کاغذ نسخه کاغذی آن توزیع نمی شد.

احسان مدی سرپرست روزنامه همشهری استان همدان درباره تغییرات بخش استانی این رسانه، به ایسنا گفت: "با روی کار آمدن تیم جدید و تقبل نکردن هزینه‌های چاپ به علت افزایش هزینه کاغذ، بخش استانی روزنامه همشهری در کل کشور تعطیل شده است."

او افزود: «در حال حاضر تمامی نمایندگی های شهرستانها زیرنظر همشهری از طریق سایت و کانال خبری استانی در حال فعالیت هستند.»

در همین زمینه سلمان زند دبیر همشهری کردستان و کرمانشاه نیز به خبرگزاری کرد پرس گفت: «به دلیل مشکلات مالی برای چاپ روزنامه و دیگر موارد، مدتی چاپ روزنامه تعطیل شد و تنها به صورت فایل الکترونیکی «پی دی اف» در کانال تلگرامی همشهری کردستان منتشر می شد.»

به گفته سلمان زند در حال حاضر این روزنامه دیگر به شیوه الکترونیکی یا همان «پی دی اف» هم کار نمی شود و در واقع همشهری کردستان و کرمانشاه به طور کامل تعطیل شد.

روزنامه همشهری در اوایل سال جاری نیز با تعدیل گسترده نیروهای خود خبرساز شده بود.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=111093

نظـــرات شمـــا