کد خبر : 111272       تاریخ : 1398/08/13 12:36:46
معرفی اعضای هیات رئیسه انجمن موسیقی بوشهر

معرفی اعضای هیات رئیسه انجمن موسیقی بوشهر

با حکم مدیرعامل انجمن موسیقی ایران هیات رئیسه جدید این انجمن در بوشهر منصوب و معرفی شدند.

به گزارش «پیغام»؛ معاون هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر یکشنبه شب در آیین معارفه هیات رئیسه جدید انجمن موسیقی استان بوشهر گفت: این انجمن به عنوان بازو و مشاور این معاونت برای حمایت از هنرمندان و مطالبه‌گر موسیقی و  پویایی این حوزه قدم بردارد.

محمدحسین زندویان افزود: تهیه و تدوین برنامه مهمترین اولویت هیات رئیسه جدید انجمن موسیقی استان بوشهر است زیرا برنامه‌ریزی مولفه‌ای برجسته برای مدیریت و رسیدن به اهداف سازمانی است که انجمن باید به آن نگاه ویژه داشته باشد.

وی ادامه داد: اعضای جدید انجمن تلفیقی از جوانی و هنرمندان برجسته این حوزه است که با توجه به این مهم باید بیش از هر زمان دیگری به معرفی و ارتقای موسیقی استان بوشهر در سطح‎های مختلف پرداخته شود.

زندویان همچنین بر توسعه فعالیت‌های فرهنگی و هنری و تخصصی انجمن موسیقی تاکید کرد.

در پایان علاوه بر اهدای لوح سپاس و تقدیر از بهرنگ حکیم پور رئیس سابق انجمن موسیقی بوشهر توسط معاون هنری و سینمایی اداره کل حکم اعضای جدید به آنها اعطا شد.  

 براساس حکم "علی ثابت نیا" مدیرعامل انجمن موسیقی ایران، عبدالحسین مصدق زاده، امیر میرشکاری، محسن حیدریه و حماسه حق پرست به عنوان اعضای اصلی و سید محمد رضوانی و محمد ابراهیمی به عنوان عضو علی‌البدل هیات رئیسه انجمن موسیقی بوشهر برای مدت یکسال معرفی شدند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=111272

نظـــرات شمـــا