کد خبر : 111399       تاریخ : 1398/08/25 10:31:38
با کنترل و نظارت در اجرای باکیفیت پروژه ها تسریع لازم انجام شود
مدیرعامل شركت توزیع نیروی برق استان بوشهر:

با کنترل و نظارت در اجرای باکیفیت پروژه ها تسریع لازم انجام شود

پیغام: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهرگفت: تمام تلاش خود را جهت آماده سازی شبکه برق جهت عبور از پیک تابستان ۹۹ انجام می دهیم

 به گزارش «پیغام» به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، اردشیر مذکوری در بازدید از مدیریت برق شهرستان تنگستان اظهار داشت:  سفرهای شهرستانی به منظور رصد کاستی هاو مشکلات اجرای پروژه ها انجام می شود.

وی در ادامه افزود: باید تمامی تلاش خود را جهت آماده سازی شبکه برق جهت عبور از پیک تابستان ۹۹ انجام دهیم. همچنین با کنترل و نظارت کافی در اجرای باکیفیت پروژه ها تسریع لازم انجام شود.

مذکوری خاطر نشان کرد: پروژه برقرسانی به چاه های  کشاورزی تنگستان با احداث ۱۲ کیلومتر شبکه فشار متوسط و 9 میلیارد ریال اعتباربا پیشرفت فیزیکی ۱۰۰درصد اجرایی شده است.

 وی بیان کرد: در بخش توسعه شهری و بهره برداری، از محل اعتبارات داخلی ۲۰ میلیارد ریال اعتبار  جهت توسعه شبکه برق رسانی اهرم هزینه شده است.

مهندس مذکوری یادآور شد: این پروژه شامل یک کلیومتر و ۳۰۰ متر شبکه فشار ضعیف و۹۰۰ متر شبکه فشار متوسط است که اکنون ۴۰درصد پیشرفت فیزیکی دارد و سایر پروژه ها نیز تا قبل از پیک ۹۹ به بهره برداری خواهد رسید.

مذکوری اظهار کرد: در سالی که  رونق تولید نام گرفته، بخشی از این مسئولیت بر دوش صنعت برق است که  با تامین برق پایدار و مطمئن رسالت مهمی در تحقق این فرمایش مقام معظم رهبری دارد.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=111399

نظـــرات شمـــا