کد خبر : 111440       تاریخ : 1398/08/27 14:46:15
افزایش نرخ توسط تاکسی‌های درون و برون شهری غیرقانونی است
سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بوشهر:

افزایش نرخ توسط تاکسی‌های درون و برون شهری غیرقانونی است

پیغام: سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندر بوشهر گفت: براساس مصوبه کمیته تنظیم بازار و دستور العمل وزارت کشور هرگونه افزایش نرخ توسط تاکسی‌های درون و برون شهری غیرقانونی است و در صورت مشاهده هر گونه تخلف به صورت جدی با متخلفان برخورد می‌‎شود.

به گزارش «پیغام»، حسن شجاعی در گفت و گو با ایرنا افزود: سهمیه سوخت تاکسی‌های عادی و ۲گانه سوز به ترتیب ۴۰۰ و ۲۰۰ لیتر تعیین شده‌است.

وی بیان کرد: پیگیری برای تامین سهمیه ویژه تاکسی‎های بی‎سیم، موقت و مدارس نیز در دست اجراست.

شجاعی یادآور شد: فعالیت تاکسی‎های اینترنتی زیر مجموعه سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بوشهر نیست اما با این حال سهمیه بنزین آنها براساس مسافت طی شده تامین می‌شود.

وی عنوان کرد: شهروندان باید گرانی مربوط به آژانس‌های تاکسی تلفنی و تاکسی‌ها را باید به ترتیب به هر کدام از سامانه ‌۱۲۴ و ۱۳۷ اطلاع رسانی کنند.

شجاعی افزود: گشت کنترل و نظارت سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندر بوشهر نیز در سطح شهر فعال شده و شهروندان در صورت تمایل می‌توانند شکایت‌های خود را به صورت حضوری گزارش کنند.

با سهمیه‌بندی بنزین هزینه دریافتی برخی مسافربرها از شهروندان افزایش قابل توجهی داشته که این مهم با نارضایتی آنها مواجه شده‌است.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=111440

نظـــرات شمـــا