کد خبر : 112045       تاریخ : 1398/10/25 13:46:35
با برخورد قاطع، ابهت آمریکا شکسته شد

با برخورد قاطع، ابهت آمریکا شکسته شد

پیغام: استاندار بوشهر با بیان اینکه سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی سردار دل‌ها بود گفت: در حالی که هنوز پیکر پاک شهید سلیمانی دفن نشده بود با برخورد قاطع سپاه ابهت آمریکا شکسته شد.

به گزارش «پیغام» به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، عبدالکریم گراوند در کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر با قدردانی از حضور سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه در این کنگره و سپاسگذاری از خانواده معظم شهدا و دست‌اندرکاران  این کنگره  اظهار داشت: توصیه و تاکید رهبر معظم انقلاب این است که فرهنگ شهادت در جامعه بیش از پیش ترویج شود.

وی با تسلیت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی بیان کرد: سردار سلیمانی سردار دل‌ها بود و در مراسم مربوط به ایشان در نقاط مختلف شاهد حضور گسترده و پرشور مردم بودیم.

استاندار بوشهر با اشاره به اینکه ابهت آمریکا شکسته شده است خاطرنشان کرد: همه ملت ایران پشت سر دژ مستحکم امنیت نظام مقدس حضور دارند و از حریم نظام و انقلاب دفاع می‌کنند.

گراوند با بیان اینکه سپاه پاسداران مقتدر در عرصه‌های گوناگون حضور دارد بیان کرد: دشمنان بدانند سپاه با اقتدار از حریم انقلاب و نظام دفاع می‌کند و مورد حمایت همه جانبه ملت و مسئولان است.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=112045

نظـــرات شمـــا