کد خبر : 113174       تاریخ : 1398/11/06 11:23:15
کمک هزینه 700 میلیون ریالی پارس جنوبی به اولین ورزشکار المپیکی استان

کمک هزینه 700 میلیون ریالی پارس جنوبی به اولین ورزشکار المپیکی استان

پیغام: رئیس هیات تیراندازی استان بوشهر از کمک مبلغ ٧٠٠ میلیون ریالی پارس جنوبی به فاطمه کرم زاده اولین ورزشکار بوشهری که موفق به کسب سهمیه المپیک برای کشور شده است خبر داد.

به گزارش «پیغام»؛ حجت الله نوری در گفت‌وگو با فارس از کمک مبلغ ٧٠٠ میلیون ریالی پارس جنوبی به فاطمه کرم زاده اولین ورزشکار  بوشهری که موفق به کسب سهمیه المپیک برای کشور شده است خبر داد و اظهار داشت: طی نشستی که با سید پیروز موسوی مدیرعامل پرتلاش منطقه ویژه پارس صورت گرفت ضمن تشریح وضعیت و ارائه گزارش فعالیتهای هیات تیراندازی استان بوشهر، به بیان برخی مشکلات هیات در تامین بخشی از هزینه‌های تنها بانوی تیرانداز بوشهری عضو تیم ملّی پرداختیم.

رییس هیات تیراندازی استان بوشهر در این نشست مهندس موسوی ضمن قدردانی از تلاش‌های خانم کرم زاده در افتخارآفرینی برای استان و کشور مبلغ ٧٠٠ میلیون ریال جهت کمک هزینه تهیه بخشی از امکانات ورزشی مورد نیاز این ورزشکار اختصاص داد.

وی ضمن قدردانی از نگاه ویژه مهندس موسوی به ورزش استان بوشهر افزود: بدون تردید این مشارکت صنعت نفت و پارس جنوبی می‌تواند به عنوان یک اتفاق بزرگ کمک شایانی به حضور پرقدرت و رقابت برابر ورزشکار بوشهری با سایر رقیبان خارجی نماید.

نوری افزود: با توجه به محدودیت های مالی هیات تیراندازی استان بوشهر، همراهی منطقه ویژه پارس با این هیات و ورزشکاران افتخارآفرین قابل تقدیر است.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=113174

نظـــرات شمـــا