کد خبر : 113269       تاریخ : 1398/11/19 11:22:29
همایش بزرگ ۲۰۰۰ نفری «خانواده و کودک» در بوشهر برگزار شد+عکس
با همت سازمان فرهنگی شهرداری بوشهر؛

همایش بزرگ ۲۰۰۰ نفری «خانواده و کودک» در بوشهر برگزار شد+عکس

پیغام: اجتماع بزرگ کودکان و خانواده به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و در راستای تحقق شعار «بوشهر، شهر دوستدار کودک» در سالن دو هزار نفری فجر بوشهر برگزار شد.

به گزارش «پیغام» به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی شهرداری بوشهر؛ در این برنامه که ویژه کودکان ۳ تا ۷ سال برگزار شد، در ابتدا کودکان عضو خانه‌های بازی زیرمجموعه سازمان فرهنگی شهرداری به شعرخوانی و ارائه بازی‌های دسته جمعی پرداختند و پس از آن با ورود تمامی کودکان به محوطه سالن ۲۰۰۰ نفری فجر، بازی‌های دسته‌جمعی کودکان و والدین همراه با شعرخوانی در قالب فعالیت‌های پرتحرک و آموزشی انجام شد.

در حاشیه این همایش، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر ضمن تبریک ایام الله دهه فجر، برگزاری بازی‌های پرنشاط و پرتحرک را لازمه زندگی ماشینی امروز خواند و تاکید کرد: امروزه با توجه به پیشرفت‌های تکنولوژی و کم جمعیت شدن خانواده‌ها، کودکان و والدین خصوصا مادران خانه‌دار بیشتر وقت خود را در فضای مجازی سپری می‌کنند. در همین راستا با تلاش مجموعه سازمان و همکاری سایر ادارات و سازمان‌ها این برنامه برگزار شد تا به‌نوعی والدین را نسبت به ضرورت بازی‌های پر جنب و جوش برای کودکان آشنا کنیم.

احمد بارگاهی با تاکید بر اینکه این همایش، بزرگترین اجتماع کودکان و خانواده در سراسر کشور بود، خاطرنشان کرد: همایش «بوشهر، شهر دوستدار کودک» با حضور دو هزار نفری کودکان و والدین بوشهری را می‌توان سرآغازی برای توجه هرچه بیشتر مسوولان، خانواده‌ها و شهروندان نسبت به کودکان آینده‌ساز بوشهری دانست و امیدواریم در این راستا بتوانیم فعالیت‌های بیشتری انجام داده و در گام اول کودکان را با ورزش و بازی‌های پرتحرک آشتی دهیم.

گفتنی است حضور در این همایش که با همکاری سازمان فرهنگی شهرداری، آموزش و پرورش شهرستان، سازمان بهزیستی بوشهر، کانون مهدهای کودک، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و خانه‌های بازی زیرمجموعه سازمان فرهنگی شهرداری برگزار شد، برای عموم همشهریان عزیز بوشهر آزاد و رایگان بود.

 

  

                  


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=113269

نظـــرات شمـــا