کد خبر : 113293       تاریخ : 1398/11/21 09:00:12
حکم قطعی دادگاه  مهدی قائدی صادر شد

حکم قطعی دادگاه مهدی قائدی صادر شد

پیغام: دادستان بوشهر گفت: حکم صادره از مرجع بدوی در باره "مهدی قائدی" بازیکن تیم استقلال در دادگاه تجدید نظر قطعی شد

به گزارش «پیغام«؛ علی حسن‌پور درجمع خبرنگاران اظهار داشت: پرونده «مهدی قائدی» به اتهام بی‌احتیاطی در امر رانندگی منجر به قتل غیر عمد در دادگاه تجدیدنظر بوشهر رسیدگی و حکم آن به قطعیت رسید.

وی افزود:  حکم صادره از مرجع بدوی در مورد قائدی دایر بر بی احتیاطی در امر رانندگی منجر به قتل و صدمه بدنی غیر عمدی با حذف مجازات تکمیلی بود که در شعبه پنجم دادگاه تجدید نظر استان بوشهر تاییدو به مرحله قطعیت رسیده‌است.

حسن پور بیان کرد: قائدی پیش از این از حیث اتهام فوق در شعبه ۱۰۴ دادگاه کیفری ۲بوشهر به پرداخت دیه و ارش در حق اولیای دم و شکات پرونده  و همچنین از حیث جنبه عمومی جرم به پرداخت مبلغ ۳۶میلیون ریال جزای نقدی به عنوان جایگرین یک سال حبس تعزیری و مجازات تکمیلی (انجام ۲۰۰ ساعت آموزش رایگان فوتبال به نونهالان و نوجوانان) محکوم شده بود.

در حادثه واژگونی خودرو ام وی ام در بلوار امام علی (ع) شهر بوشهر که ساعت ۱:۳۰ بامداد نهم بهمن سال ۹۶ رخ داد، یک تن جان باخت.

به دنبال حادثه رانندگی برای قائدی و جان باختن احمد رضا شاکر در این سانحه پرونده قضایی برای این حادثه در شعبه اول دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب بوشهر تشکیل شده‌است.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=113293

نظـــرات شمـــا