کد خبر : 113303       تاریخ : 1398/11/21 13:01:01
هر جا کمبودی احساس شده جهاد دانشگاهی ورود کرده است
رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر:

هر جا کمبودی احساس شده جهاد دانشگاهی ورود کرده است

پیغام: رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر عنوان کرد: در بحث های فرهنگی، آموزشی خصوصا آموزش پزشکی و حوزه آموزش های پزشکی و تخصصی مرکز آموزش های تخصصی جهاد دانشگاهی به عنوان یک نهاد معتبر آماده ارائه خدمت است.

به گزارش «پیغام» به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان بوشهر، علی احمدی زاده اظهار کرد: همچنین آمادگی برگزاری استارتاپ ها و رویدادهای گوناگون در زمینه های علمی، دانشجویی، کارآفرینی، و... را داریم.

وی خاطرنشان کرد: ظرفیت های خوبی نیز در حوزه اشتغال، تجاری سازی و فناری در مرکز نوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی در دسترس است. در مجموع هر جا خلا و کمبودی احساس شده جهاد دانشگاهی وارد شده و تلاش داشته تا ضعف ها و کمبودهای موجود را از بین ببرد.

رئیس جهاد دانشگاهی بوشهر با بیان اینکه همدلی میان جهاد دانشگاهی و دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر برای ما ارزشمند است و با راه اندازی این دفتر می توانیم فعالیت ها و تعاملات را توسعه بخشیده و شاهد اتفاقات خوبی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و جهاد دانشگاهی باشیم.

جهاد دانشگاهی توانسته پلی میان دانشگاه، صنعت و جامعه باشد

سرپرست جهاد دانشگاهی شعبه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر عنوان کرد: با وجود اینکه مدت کوتاهی از تاسیس جهاد دانشگاهی واحد بوشهر می‌گذرد توانسته پلی میان دانشگاه، صنعت و جامعه باشد و این در استان بوشهر فرصتی ارزشمند است تا شاهد عملکرد درخشان و ظرفیت های بسیار بالای این مرکز در ایجاد محیط های پویا و علمی در تمام حوزه های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی به ویژه در زمینه اشتغال و توانمند سازی و خدمات ارزنده و موثر این نهاد باشیم.

هدی دشتی ادامه داد: بنده ضمن تشکر و قدردانی از دکتر احمدی زاده، رئیس محترم جهاد دانشگاهی استان بوشهر به سبب اعتماد به اینجانب در گذشته  -واگذاری مسئولیت مدیریت پروژه توانمندسازی نیروهای بومی- و حال و همچنین حمایت های بی دریغ دکتر کشمیری، رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، امیدوارم این بار نیز  با راه اندازی این مرکز شاهد نوآوری و نواندیشی و فراهم ساختن یک محیط پویا برای فعالیت های هماهنگ و یکدست در جهت تحقیق و مطالعه همه جانبه دانشجویان واساتید محترم و نخبگان جوان در حوزه های مختلف باشیم و مسیر اندیشه و تولید علم و کارافرینی به همراه فهمی عمیق و وثیق را در پیش بگیریم.

دفتر جهاددانشگاهی در دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر روز یکشنبه ۲۰ بهمن ماه با حضور نمایندگان این دو سازمان و با معرفی "هدی دشتی" به عنوان سرپرست افتتاح و به صورت رسمی آغاز به کار کرد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=113303

نظـــرات شمـــا