کد خبر : 113455       تاریخ : 1398/12/04 13:33:06
 آرزوی دوران کودکی‌ام را در المپیک بر آورده می‌کنم
دختر تیرانداز بوشهری:

آرزوی دوران کودکی‌ام را در المپیک بر آورده می‌کنم

پیغام: ملی‌پوش تیراندازی به این نکته اشاره کرد که تمام برنامه‌ریزی‌اش این است تا در المپیک برای ایران مدال کسب کند.

به گزارش«پیغام» به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛ فاطمه کرم‌زاده در خصوص حضور تیم ملی تیراندازی در مسابقات دانمارک اظهار داشت: در مسابقات دانمارک از بهترین‌های تیراندازی حضور داشتند و به ما کمک کرد تا شرایط خودمان را بهتر بسجنیم. از عملکردی که در دانمارک داشتم راضی هستم اما باید تلاش کنم تا پیش از المپیک به فرم ایده‌آل برسم.

وی در مورد اردوی تیم ملی تیراندازی در هانوفر افزود: اردوی خیلی خوبی توسط مسئولان فدراسیون تیراندازی و کادرفنی تیم ملی تیراندازی برای ما تدارک دیده شد. ما هیچوقت چنین فرصتی را نداشتیم که در ایران با این تعداد فشنگ تیر بزنیم و تمرین کنیم. اما خوشبختانه اینجا برای هر تیراندازی به اندازه کافی فشنگ وجود دارد و بدون شک تاثیر به سزایی در آمادگی و پیشرفت ما خواهد داشت.

کرم‌زاده خاطرنشان کرد: به نحوی تمرینات خودمان را دنبال می کنیم تا بتوانیم تمام تیراندازانی که به المپیک می‌رویم نمایندگان قابل قبولی برای این رشته در توکیو باشیم. خوشبختانه نسبت به گذشته شرایط خیلی بهتر شده البته توقع می‌رود در سال المپیک خیلی بهتر از این هم شود. کادرفنی هم خیلی در تلاش است تا بتوانند در تمرینات نواقصی را که داریم به ما گوشزد کنند تا برای مسابقات بزرگ‌تر آنها را تکرار نکنیم. خود من یکی از آروزهای دوران کودکی ام این بود تا روزی در المپیک صاحب مدال شوم و سعی می‌کنم به این امر مهم برسم. شاید دستیابی به آن مقداری سخت باشد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=113455

نظـــرات شمـــا