کد خبر : 113743       تاریخ : 1399/01/16 15:01:28
 بازارهای گناوه و دیر همچنان تعطیل است

بازارهای گناوه و دیر همچنان تعطیل است

پیغام: بازارهای شهرستانهای گناوه و دیلم با توجه به دستورالعمل طرح فاصله گذاری اجتماعی همچنان تعطیل است.

پیغام: بازارهای شهرستانهای گناوه و دیلم با توجه به دستورالعمل طرح فاصله گذاری اجتماعی همچنان تعطیل است.

به گزارش «پیغام»؛ سیدفخرالدین حسینی رئیس اتاق اصناف گناوه کرد: براساس دستورالعمل اجرایی فاصله‌گذاری اجتماعی کشور تعطیلی بازار تجاری و دیگر صنوفی که نیازی به فعالیت ندارند ادامه دارد.

او ادامه داد: هرگونه تصمیمی درباره تعطیلی یا دایر بودن بازار گناوه از طریق کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با کرونا این شهرستان اطلاع رسانی خواهد شد.

بازار بندر دیر تا ۲۱ فروردین تعطیل است

همچنین رییس اتاق اصناف شهرستان دیر گفت: در راستای پیشگیری از ویروس کرونا، فعالیت کسبه این شهرستان همچنان تا ۲۱ فروردین تعطیل است.

علیرضا آذرگون در گفت وگو با ایرنا افزود: کسبه این شهرستان  با تعطیلی مغازه ها و کسب و کار خود مانع از شیوع این بیماری شده اند.

وی گفت: با وجود اینکه شهرستان دیر در وضعیت سفید قرار دارد اما فعالیت کسبه غیرضرور تعطیل است و انتظارداریم که کسبه به شایعات در فضای مجازی مبنی بر بازشدن فعالیت مغازه ها  توجه ای نداشته باشند.

رییس اتاق اصناف شهرستان دیر اظهارداشت: به محض دستورالعمل فعالیت مغازه ها از مرکز استان از طریق رسانه های رسمی شهرستان به اطلاع کسبه خواهد رسید.

گفتنی است، اتحادیه اصناف شهرستان گناوه بازار این بندر را از ششم اسفند پارسال با مشارکت خودجوش بازاریان برای جلوگیری از مسافرت ساکنان استان‌های درگیر با ویروس کرونا به این منطقه و حفظ سلامتی شهروندان تعطیل کرد.

همچنین 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=113743

نظـــرات شمـــا