کد خبر : 113754       تاریخ : 1399/01/18 13:57:28
توزیع ۲۴ تن برنج خارجی را با نرخ مصوب در تعاونی مرزی گناوه

توزیع ۲۴ تن برنج خارجی را با نرخ مصوب در تعاونی مرزی گناوه

پیغام: شرکت تعاونی مرزنشینان جماران بندر گناوه توزیع ۲۴ تن برنج خارجی را با نرخ مصوب زیر قیمت بازار از روز دوشنبه آغاز کرد.

به گزارش «پیغام»؛ مدیرعامل شرکت تعاونی توزیعی مرزی جماران گناوه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: براساس قرارداد منعقد شده با شرکت محسن  ۲۰۷ تن برنج خریداری شده که براساس هماهنگی با مسئولان شهر و رعایت فاصله گیری اجتماعی باتوجه به شیوع ویروس کرونا در چندین مرحله توزیع خواهد شد.

حسن عباسی گفت: سهمیه هر نفر پنج کیلوگرم و به قیمت ۷۵ هزار ریال در هر کیلو و با  کالابرگ شماره ۱۶ دفترچه شرکت توسط عاملان و با  رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و صفوف ناپیوسته ( حداقل ۲ متر از همدیگر ) تعیین و اعضا می‌توانند سهمیه خود را دریافت کنند.

مدیرعامل تعاونی توزیعی مرزی  جماران بندر گناوه افزود: توزیع برنج بر اساس برنامه زمان‌بندی شده توسط ۷ عامل در شهر و ۳ عامل در روستاهای تابعه انجام و نحوه تقسیم بگونه‌ای پیش‌بینی شده که  مقابل عاملان تجمعی صورت نگیرد.

وی بیان کرد: بر این اساس دارندگان دفترچه‌های یک و ۲ نفره در  روزهای دوشنبه ، سه شنبه ، چهارشنبه و پنج شنبه هفته جاری و سه و چهار نفره از روز شنبه تا پنجشنبه هفته آینده برای دریافت سهمیه خود به عاملان مراجعه کنند.

عباسی یادآورشد: پس از  توزیع بین خانوارهای ی۱ تا ۴ نفره ،  شماره دفترچه نفرات دیگر اعلام خواهد شد و سهمیه  همه اعضا محفوظ و به آنان تحویل خواهد شد.

وی گفت: این شرکت  ۱۴ هزار خانوار مشتمل بر حدود ۶۰ هزار نفر را عضو و تحت پوشش قرار دارد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=113754

نظـــرات شمـــا