کد خبر : 114968       تاریخ : 1399/03/15 15:53:26
افزایش خودسرانه قیمت شن و ماسه غیرقانونی است

افزایش خودسرانه قیمت شن و ماسه غیرقانونی است

پیغام: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: هرگونه افزایش خودسرانه قیمت شن و ماسه در استان غیر قابل پذیرش و درصورت مشاهده با واحد‌های متخلف برخورد قانونی می‌شود.

به گزارش «پیغام»؛ سید حسین حسینی افزود: هرگونه افزایش قیمت جدید انواع شن و ماسه توسط انجمن صنفی مربوطه بدون هماهنگی و ارائه آنالیز و قیمت تمام شده محصول با این سازمان و دبیرخانه کارگروه تنظیم بازار استان غیرقانونی است.

وی گفت: همه واحد‌های تولیدی شن وماسه استان موظف به فروش محصولات خود با قیمت سال قبل بوده و درصورت اعمال نرخ جدید انجمن برخورد قانونی با آنان صورت خواهد گرفت.

حسینی افزود: برای حمایت از حقوق مصرف کنندگان تیم‌های مشترک گشت بازرسی ادارات صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی در سراسراستان از تمام واحد‌های سنگ شکن بازرسی و روزانه قیمت‌های فروش انواع شن و ماسه را بررسی می‌کنند نموده و در صورت مشاهده گرانفروشی با متخلفین برخورد می‌شود.

وی از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی به ویژه قیمت غیر متعارف انواع شن و ماسه مراتب را از طریق تلفن ۱۲۴ واحد رسیدگی به شکایات و یا بصورت درخواست کتبی یا حضوری با ذکر نام واحد سنگ شکن گزارش شکایات خود را به این سازمان ارسال کنند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=114968

نظـــرات شمـــا