کد خبر : 115032       تاریخ : 1399/03/17 13:27:48
از کولر خانه رجایی تا ناهار خوردن قالیباف در سلف مجلس

از کولر خانه رجایی تا ناهار خوردن قالیباف در سلف مجلس

بهتر است نمایندگان جدید و اعضای دولت و هرکسی که در قامت مسئول در این کشور در حال فعالیت است، به جای حرف زدن و عکس منتشر کردن و هشتگ زدن، برای مردم کار کند.

 مصطفی داننده:  کولر را در حیاط دید و لبخند زد که بالاخره نوبت ما هم شد. همراه شهید رجایی تعجب کرد که نوبت؟ گفت: بله، در تعاونی برای کولر ثبت نام کرده بودم. گفتند که این کولر متعلق به تعاونی نیست و از دفتر نخست وزیر به خانه آمده است.

رجایی اخم کرد و گفت سریع کولر را برگردانند و هر وقت نوبت او رسید، خانه و اهل خانه کولر دار خواهند شد.

این داستان را داشته باشید و بیایید توییت نماینده تهران در مجلس یازدهم را باهم مرور کنیم.

سیدنظام‌الدین موسوی که زمانی هم مسئول خبرگزاری فارس بود، حضور محمدباقر قالیباف در سلف غذاخوری مجلس را نشانه تحول می‌داند و با ذوق زدگی می‌گوید:« فکرش را می‌کردید یک روز...؟ این نماینده مجلس با هشتگ‌های تحول و شفافیت عکس رییس مجلس یازدهم در غذاخوری مجلس را منتشر کرد.

وقتی می‌گوییم دهه 60 به افسانه می‌ماند نگویید چرا؟ زمانی نخست وزیر کشور کولر دولتی را به خانه خود روا نمی‌دید و حالا اینکه رییس مجلس در غذا خوری مجلس غذا می‌خورد، می‌شود نشانه شفافیت!

این رفتارها بیشتر به شوآف می‌ماند تا شفافیت و ساده زندگی کردن. بعضی کلمات مقدس هستند و ای کاش برخی از دوستان که به تازگی به کرسی‌های سبز پارلمان تکیه زده‌اند، آنها را بی‌معنا نکنند.

البته  باید به این نکته هم اشاره کرد ه همه این رفتارها هم از سر ظاهر سازی نیست بلکه به خاطر این است که آنها تحلیل درستی از مجلس و مسئولیت در کشور ندارند و بعد مجبور می‌شوند کارهای نمایشی رو کنار بگذارند و با واقعیت‌ها آشنا شوند. .

بهتر است نمایندگان جدید و اعضای دولت و هرکسی که در قامت مسئول در این کشور در حال فعالیت است، به جای حرف زدن و عکس منتشر کردن و هشتگ زدن، برای مردم کار کند.

مردم در این روزها منتظر تصمیم‌هایی هستند که مشکلات زندگی‌شان را حل کند. منتظر رفتارهایی هستند که باری از دوش آنها بردارد نه اینکه هر روز وعده تحویل بگیرند.

نمایندگان مجلس یازدهم یک نکته اساسی را فراموش کرده‌اند که مردم رفتارهایی که آنها می‌کنند را در مجلس هفتم و دولت احمدی نژاد دیده‌اند. آنها هم همین رفتار و شعارها را داشتند. حاصل آن چه شد؟ تثبیت قیمت‌ها یادتان هست؟ تصمیمی که تا به امروز مردم در حال دادن هزینه آن هستنده؟ تصمیمی که اگر گرفته نمی‌شد، قیمت دلار و بنزین مثل فنر به سمت آسمان پرتاب نمی‌شد.

احمدی نژاد مگر در سفرهای استانی نان و پنیر نمی‌خورد؟ حاصل‌اش چه شد؟ همه به یاد داریم و نوشتن از آن سیاه کردن صفحه است.

ما گرگ پالان(تله) هستیم  و از این رفتارها زیاد دیده‌ایم. چهار سال عمرمسئولیت می‌آید و می‌رود و آنچه دست مردم را می‌گیرد هیچ است هیچ!

فعلا که توییتری که فیلتر است شده جولانگاه نمایندگان جدید پارلمان. گوشی به دست می‌گیرند، توییت می‌زنند و از تحول می‌گویند. ما که بخیل نیستیم، انشالله بتوانند در کشورتحول ایجاد کنند و باری از دوش مردم بردارند.

این نمایندگان یک نکته را به یاد داشته باشند و آنهم این است که مردم فراموش نمی‌کنند. همانطور که عملکرد نمایندگان در مجلس دهم را فراموش نکردند. تازه مجلس دهم، مجلسی بود که با مشارکت بیش از 60 درصد مردم شکل گرفت.

شما می‌آیید و می‌روید و این کلمات هستند که قربانی عملکرد شما می‌شوند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=115032

نظـــرات شمـــا