کد خبر : 115395       تاریخ : 1399/04/05 17:10:26
 پیامک مشکوک برای فرهاد مجیدی پیش از بازی با فولاد

پیامک مشکوک برای فرهاد مجیدی پیش از بازی با فولاد

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: شب قبل از بازی پیام‌هایی به فرهاد مجیدی ارسال شده بود که وی مراقب باشد، وقتی با اتفاقاتی که رخ داده و ذهیتی که برای سرمربی ما به وجود آمد، معلوم است که مجیدی مثل اسپند روی آتش می‌شود.

به گزارش «پیغام»؛ سعید رمضانی در خصوص شکست استقلال مقابل فولاد خوزستان و اتفاقاتی که در این دیدار رخ داده است اظهار داشت: متاسفانه در بازی شب گذشته شاهد اتفاقاتی بودیم که یکطرفه بود. ما صحنه‌های بدتر را از سوی تیم حریف شاهد بودیم، ولی داور به راحتی از این صحنه‌ها عبور کرد.

وی افزود:در صحنه اخراج کریمی، بازیکن حریف پیراهن این بازیکن را کشید و کریمی می‌خواست که به هر شکل ممکن خودش را از او جدا کند تا در حمله تیم شرکت کند، ممکن است در این بین کریمی هم ضربه را زده باشد، اما اینکه چرا خطای بازیکن حریف را ندیده برای ما جای سوال است.

سرپرست تیم فوتبال استقلال تاکید کرد: تا پیش از این برای ما شبهاتی وجود داشت، ولی وقتی این صحنه‌ها را می‌بینیم شک می‌کنیم که آیا این همه صحبت در مورد شبهات درست بوده یا خیر؟ شب قبل از بازی پیام‌هایی به فرهاد مجیدی ارسال شده بود که وی مراقب باشد، وقتی با اتفاقاتی که رخ داده و ذهنیتی که برای سرمربی ما به وجود آمده بود، معلوم است که مجیدی مثل اسپند روی آتش می‌شود.

رمضانی خاطرنشان کرد: متاسفانه یکسری اتفاقات در سیستم فوتبال رقم می‌خورد که سوال بر انگیز است. استقلال در بازی شب گذشته روال عادی را طی کرد، ولی با اخراج کریمی سیستم تیم ما را به هم ریختند. بعد از آن هم سرمربی را اخراج کردند، اما تا آمدیم که خودمان را پیدا کنیم دوباره یک بازیکن تیم ما را اخراج کردند.

وی با اشاره به اخراج عارف غلامی تصریح کرد: داور می‌تواند در هر لحظه از بازی از کارت زرد و قرمز خود استفاده کند و ما بحثی روی این اتفاقات نداریم، اما به هر حال او باید با تجربه عمل و بازی را مدیریت کند. با آقای سعادتمند هم صحبت کردم و مطمئن باشید به صورت رسمی به داور بازی و عملکرد وی اعتراض خواهیم کرد.

سرپرست تیم استقلال تاکید کرد: از شب گذشته هواداران استقلال مرتب صحبت می‌کنند که حق استقلال را بگیریم، ولی من نمی‌دانم چه جوابی به آن‌ها بدهم. تا یک جا ما می‌توانیم همه چیز را کنترل کنیم، ولی از یک جا به بعد دیگر چیزی دست ما نیست. اگر هم حرفی بزنیم فورا به کمیته انضباطی احضار می‌شویم و محروممان می‌کنند.

رمضانی یادآور شد: وقتی صحنه‌های بازی را می‌بینم واقعا تاسف می‌خورم که چرا چنین رفتار بی رحمانه‌ای با استقلال صورت گرفت، امتیازات این بازی از دست ما رفت، ولی امیدوارم در دیدار‌های آتی این اتفاقات تکرار نشود. در بازی با فولاد طوری با ما رفتار شده که سرمربی تیم مان را برای دیدار آینده در اختیار نداریم و ۲ بازیکن ما هم محروم شده اند.

وی با اشاره به به مصدومیت مطهری گفت: این بازیکن از ناحیه کشاله دچار مصدومیت شده، ولی کادر پزشکی باید از مطهری تست بگیرد و پاسخ نهایی را اعلام کند.

رمضانی در خصوص اینکه شب گشته مانع مصاحبه بازیکنان این تیم در فرودگاه شده است گفت: ما هیچ منعی برای مصاحبه بازیکنان نداریم، اما وقتی صحبت از پروتکل می‌شود باید مراقب سلامتی بازیکنان و کادر فنی باشیم. وقتی خبرنگاران حضوری به بازیکنان مراجعه می‌کنند حتی خود آن‌ها در معرض بیماری قرار می‌گیرند، چون ما نمی‌دانیم ناقل هستیم یا آنها.

وی با اشاره به بازی آینده تیمش مقابل سایپا عنوان کرد: باید بچه‌های تیم را جمع کنیم و دست به دست هم بدهیم که امتیازات بازی‌های آینده را بگیریم. شب گذشته متوجه شدیم باید مقابل خیلی چیز‌ها بایستیم.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=115395

نظـــرات شمـــا