کد خبر : 115551       تاریخ : 1399/04/16 09:58:14
مردم تخلفات کرونایی را به 190 اطلاع دهند
رییس دانشگاه علوم پزشکی:

مردم تخلفات کرونایی را به 190 اطلاع دهند

پیغام: بنابر اعلام دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، شهروندان در صورت مشاهده فعالیت تالار‌های عروسی با 190 تماس بگیرند.

به گزارش«پیغام»؛ با وجود ممنوعیت عروسی و عزا و فعالیت تالارها، اما خبر می رسد برگزاری این مراسم ها در برخی مناطق استان  به صورت پنهانی و بعضا در باغ ویلاها یا خانه ها ادامه دارد.

اما از این هفته با اعمال محدودیت های کرونایی، دانشگاه علوم پزشکی آب پاکی را روی دست خیلی از زوج‌ های در شرف ازدواج و خانواده‌های آن‌ ها ریخت تا فعلا دور چنین مراسمی را دستکم در تالار‌های پذیرایی خط بکشند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی می گوید: تالار‌های عروسی به دلیل بیماری کرونا تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهد بود و شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این زمینه و سایر موارد بهداشتی، می‌توانند در تماس با شماره 190، تخلف مدنظر را گزارش کنند تا اقدامات قانونی را انجام دهیم.

وی تاکید کرد: در زمان حاضر بخشی از مردم استان بوشهر به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و در صورت رعایت نکردن توصیه‌های بهداشتی در ماه‌های آینده شرایط سخت تری را پیش رو خواهیم داشت.

سعید کشمیری با بیان اینکه فعالیت بازارچه های سربسته تا پایان هفته تعطیل است، خاطرنشان کرد: تخلف در این زمینه و حذف سایر محدودیت ها یا عدم رعایت پروتکل های بهداشتی قابل پیگیری است و مردم می توانند با شماره 190 تماس بگیرند.

 

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=115551

نظـــرات شمـــا