کد خبر : 115707       تاریخ : 1399/04/23 09:42:18
مطالبه بانوان کنگانی ۶ سال در پیچ و خم اعتبارات!

مطالبه بانوان کنگانی ۶ سال در پیچ و خم اعتبارات!

پلاژ بانوان یکی از مطالبات مهم بانوان شهرکنگان است که این پروژه پس از گذشت ۶ سال متاسفانه هنوز عملی نشده است.

به گزارش«پیغام» به نقل از فارس، کنگان یکی از شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر میزبان بخش عظیمی از صنایع نفت وگاز و همچنین سومین شهرستان پرجمعیت استان است. با توجه به همجواری بندرکنگان با خلیج همیشه فارس و همچنین گرم و شرجی بودن هوای آن، بیشتر مردم شنا در دریا یکی از تفریحات ثابت آن‌هاست.

با توجه به اینکه مردم کنگان و حتی پرسنل شرکت‌های مستقر در منطقه برای تفریح به شنا در دریا می‌روند که این مساله باعث می‌شود سواحل شلوغ شده و برخی از بانوان امکان استفاده از این نعمت خدادادی را نداشته باشند و از این تفریح پرطرفدار محروم می‌مانند.

  

احداث پلاژ بانوان می‌تواند کمک شایانی به بانوان در جهت استفاده از این نعمت خدادادی کند و همچنین می‌تواند در حفظ عفاف موثر باشد.

جای پلاژ بانوان در ساحل کنگان خالی است

فرماندار سابق کنگان در پنجم شهریورماه ۹۷ گفته بود که پروژه پلاژ بانوان به اعتبار زیادی نیاز دارد که پیگیر جذب اعتبار و احداث آن هستیم.

همچنین رئیس سابق شورای شهرکنگان سوم بهمن ماه ۹۳ پلاژ بانوان را یکی از مطالبات بانوان در این شهر دانسته و گفته بود، با ۱۵ میلیارد ریال اعتبار اجرایی شده که برای تکمیل این پروژه به ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد. اما متاسفانه تا کنون این پروژه اجرایی نشده و بانوان این شهر همچنان چشم انتظار این پروژه هستند.

عیسی کرمی اظهار داشت: پروژه‌ پلاژ بانوان یک پروژه مهمی است و درخواست بانوان این شهر در این زمینه به حق است.

  

پلاژ بانوان احداث می‌شود

رئیس شورای شهر کنگان افزود: بخش خصوصی متقاضی احداث این پروژه در فاز ۲ دهکده گردشگری مرجان است که با بررسی‌‌ طرح این فرد در صورت مناسب بودن طرح آن عملیاتی خواهد شد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=115707

نظـــرات شمـــا