کد خبر : 117877       تاریخ : 1399/07/09 09:00:12
سه امتیاز شیرین برای پارس جنوبی در لیگ برتر فوتبال ساحلی

سه امتیاز شیرین برای پارس جنوبی در لیگ برتر فوتبال ساحلی

تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی بوشهر در اولین دیدار خود در دور رفت مرحله نهایی لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور به مصاف فرش حداد اصفهان رفت که این دیدار با برتری 5 بر 4 پارس جنوبی بوشهر به پایان رسید.

 پیغام: تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی بوشهر در اولین دیدار خود در دور رفت مرحله نهایی لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور به مصاف فرش حداد اصفهان رفت که این دیدار با برتری 5 بر 4 پارس جنوبی بوشهر به پایان رسید.

به گزارش «پیغام»؛ گلهای پارس جنوبی را در این دیدار علی میرشکاری، محمد احمدزاده ، مسلم مسیگر، آرش کرمی و محمد معصومی زاده به ثمر رساندند. گل برتری پارسی ها در 10ثانیه به پایان بازی به ثمر رسید.

دیدار مقاومت گلساپوش یزد مقابل موج سواران نوشهر بدلیل عدم حضور موج سواران در مرحله پایانی مسابقات برگزار نشد. نوشهری ها نسبت به برگزاری مرحله پایانی در سمنان و بوشهر معترض بودند و به همین دلیل در مرحله پایانی مسابقات حضور پیدا نکردند.

پارس جنوبی بوشهر در دومین دیدار خود ساعت 15 فردا در دیداری حساس و جذاب به مصاف مقاومت گلساپوش یزد قهرمان فصل گذشته مسابقات خواهد رفت. برنده این دیدار نیمی از راهی قهرمانی را طی خواهد کرد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=117877

نظـــرات شمـــا