کد خبر : 120224       تاریخ : 1399/08/04 15:15:14
3 مربی جوان بوشهری برای کادر فنی انتخاب می‌شوند
سرمربی شاهین شهرداری بوشهر:

3 مربی جوان بوشهری برای کادر فنی انتخاب می‌شوند

پیغام: سرمربی شاهین شهرداری بوشهر گفت: ۳ مربی بوشهری در کادر فنی تیم شاهین شهرداری بوشهر قرار می‌گیرد و کمبودها خارج از استان و از میان افراد غیربومی تامین می‌شود.

به گزارش «پیغام»؛ فراز کمالوند در گفت‌وگو با  تسنیم؛ با بیان اینکه با بیان اینکه کمتر از 18 روز دیگر به برگزاری مسابقات رقابت‌های لیگ دسته اول باشگاه‌های ایران باقیمانده است اظهار داشت: 90 درصد بازیکنان فصل گذشته تیم شاهین شهرداری بوشهر به تیم‌های دیگر پیوسته‌اند و باید این تیم از نو ساخته شود.

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر با اشاره به اینکه استعدادهای فراوانی در تیم بوشهر وجود دارد و نگرانی نیست افزود: با این قابلیت می‌توان خیلی زود تیم شاهین بوشهر را جمع و جور کرد.

فراز کمالوند به تعیین کادر فنی این تیم اشاره کرد و گفت: سعی می‌شود از ظرفیت‌های ورزشکاران بوشهری در کادر فنی استفاده کرد و در این راستا 3 مربی بوشهری در کادر فنی تیم شاهین شهرداری بوشهر قرار می‌گیرد و کمبودها خارج از استان  و از میان افراد غیربومی تامین می‌شود.

وی، با بیان اینکه به دلخواه خود نمی‌توان از بازیکنان بومی استفاده کرد چون جذب تیم‌های دیگر شده‌اند خاطرنشان کرد: تلاش می‌شود به سرعت  بازیکنان جذب و وارد تمرین شوند.

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر با بیان اینکه 3 مربی جوان بوشهری برای کادر فنی انتخاب می‌شوند تصریح کرد: هرچند قصد نداشتم امسال سرمربی‌گری تیم‌ها بپذیرم ولی هدایت تیم شاهین بوشهر آرزوی هر سرمربی است به همین سبب این مسئولیت را پذیرفتم.

کمالوند با اشاره به اینکه در فصل گذشته هدایت تیم پارس جنوبی‌جم بر عهده داشتم خاطرنشان کرد: به سبب محدودیت‌های مالی که این تیم داشت مانع از جذب بازیکن مورد نظر شد ولی متاسفانه اکنون زمان بسیار اندک است والا اگر یک ماه پیش این مسئولیت پذیرفته شده بود همین بازیکنان جذب شاهین می‌شدند.

وی، با بیان اینکه در بازار نقل و انتقال، بیشتر بازیکنان جذب تیم‌ها شدند افزود:  4 سال در تیم تراکتورسازی تبریز، 3 سال در تیم گسترش فولاد سرمربی این تیم‌ها بودم، علاقمند نیستم سریع تیم عوض کنم و سال گذشته در تیم پارس جنوبی‌جم اینقدر مشکلات وجود داشت و مجبور به ترک این تیم شدم ولی تلاش می‌شود ماندگاری در تیم شاهین شهرداری بوشهر با توجه به قول مسئولان باشگاه که از نظر سخت افزاری مشکلی نیست مورد توجه قرار بگیرد.

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر با تاکید بر بهره جستن از بازیکنان تیم امید شاهین بوشهر گفت: انتظار می‌رود تیم  شاهین شهرداری بوشهر توانمند و با انسجام راهی مسابقات شود.

کمالوند با اشاره به مشاوره دادن به فرهاد مجیدی سرمربی فصل قبل تیم استقلال تصریح کرد: با فرهاد مجیدی  بیش از 25 سال دوست صمیمی هستم و بیشتر موضوع‌ها با هم تبادل نظر می‌کنیم.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=120224

نظـــرات شمـــا