کد خبر : 120244       تاریخ : 1399/08/05 13:02:14
افزایش 20 درصدی جذب پزشک متخصص در بیمارستان 17 شهریور برازجان

افزایش 20 درصدی جذب پزشک متخصص در بیمارستان 17 شهریور برازجان

پیغام: سرپرست بیمارستان شهید گنجی برازجان از افزایش جذب ۲۰ درصدی متخصصین در بیمارستان شهید گنجی و کلینیک تخصصی ۱۷ شهریور برازجان خبر داد.

به گزارش«پیغام»؛ شهرام جلال پور در مصاحبه با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان اظهار داشت: در مجموع ۶۲ پزشک متخصص در رشته‌های مختلف تخصصی در بیمارستان شهید گنجی و کلینیک تخصصی ۱۷ شهریور فعالیت دارند که در ماه‌های اخیر ۱۱ متخصص جدید جذب شهرستان شده‌اند.

وی تصریح کرد: در بیمارستان شهید گنجی برازجان و کلینیک تخصصی ۱۷ شهریور برازجان، ۵ پزشک متخصص طب اورژانس، ۵ متخصص بیهوشی، ۴ جراح عمومی، یک پزشک توانبخشی و طب فیزیکی، ۵ پزشک زنان و زایمان، ۳ متخصص قلب و عروق،۲ متخصص گوش و حلق و بینی، ۲ عفونی، ۳ ارتوپد، ۶ رادیولوژی، ۳ متخصص اعصاب و روان، یک متخصص پوست، ۲ متخصص چشم، ۵ متخصص اطفال، ۵ متخصص داخلی، یک پاتولوژیست، ۴ متخصص مغز و اعصاب داخلی،۲ متخصص جراح مغز و اعصاب، ۳ متخصص کلیه و مجاری ادراری در ۲ شیفت صبح و عصر فعالیت دارند.

جلال پور تصریح کرد: تأمین امکانات و تجهیزات درمانی موردنیاز متخصصین جهت ارائه خدمات مطلوب درمانی به شهروندان از اولویت‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و شبکه بهداشت و درمان دشتستان است.

سرپرست بیمارستان شهید گنجی برازجان بیان کرد: بسترهای لازم برای ارائه خدمات درمانی در کلینیک تخصصی ۱۷ شهریور برازجان از قبیل، نوار مغز، نوار قلب، آتل‌بندی و گچ گیری، اکوکاردیوگرافی قلب، تست ورزش، تعیین نمره چشم، شستشوی گوش، خدمات پوست و زیبایی، تعیین زردی نوزاد، کرایو درمانی فراهم است و تمامی خدمات با تعرفه‌های دولتی به شهروندان ارائه می‌شود.

جلال پور افزود: کاهش دغدغه درمانی مردم از مهمترین دستاوردهای برنامه تحول نظام سلامت در این چند سال اخیر بود ه است که با جذب متخصصین و تجهیز بیمارستان، دسترسی مردم به امکانات و خدمات درمانی تخصصی فراهم‌شده و رضایتمندی شهروندان را در پی داشته است.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=120244

نظـــرات شمـــا