کد خبر : 120781       تاریخ : 1399/09/04 12:00:05
اده ساحلی گناوه - بوشهر باز شد

اده ساحلی گناوه - بوشهر باز شد

پیغام: رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان گناوه گفت: جاده ساحلی گناوه - بوشهر که به‌دلیل آبگرفتگی ناشی از بارندگی شدید و طغیان رودخانه‌های فصلی بالادست حدود ۳۰ ساعت بصورت رفت و برگشت مسدود شده بود، لحظاتی پیش بازگشایی شد.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان گناوه گفت: جاده ساحلی گناوه - بوشهر که به‌دلیل آبگرفتگی ناشی از بارندگی شدید و طغیان رودخانه‌های فصلی بالادست حدود ۳۰ ساعت بصورت رفت و برگشت مسدود شده بود، لحظاتی پیش بازگشایی شد.

به گزارش «پیغام»؛ سیدابوالحسن علوی در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: این مسیر با فروکش کردن روان آبها و پس از پاکسازی توسط ماموران راهداری این شهرستان باز شده‌است و خودروها می‌توانند در این محور تردد کنند.

وی اظهارکرد: در زمان بسته بودن این مسیر علاوه بر اطلاع رسانی به مردم و رسانه‌ها، گشت راهداری و پلیس راه برای اطلاع رسانی و راهنمایی رانندگان  بصورت شبانه‌روزی حضور داشت.

علوی گفت: رانندگانی که قصد گذر این مسیر را در زمان بسته بودن جاده داشتند، از محور  برازجان عبور می‌کردند.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناوه افزود: در بارندگی اخیر و طغیان رودخانه‌های فصلی محور گناوه - برازجان محدوده روستای چهارروستایی تا خلیفه و روستاهای تل تل - بقعه و رودشور و سمعیا  مسدود شده بود که با فروکش کردن آب و تلاش عوامل راهداری و امدادی بازگشایی شدند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=120781

نظـــرات شمـــا